Polska sieć komórkowa uwodzi nagością

Aby obejrzeć wpisz rok urodzenia

zapamiętaj moje ustawienie

Strona została uznana przez użytkowników lub administratora za zawierającą treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat). Strony te zawierać mogą w szczególności treści o tematyce erotycznej, a także treści drastyczne lub inne przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich. Decydując się na zapoznanie z treścią tej strony, czynisz to na własną odpowiedzialność. Korzystanie ze stron zawierających treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich następuje na ryzyko osoby decydującej się zapoznać z takimi treściami.

Odblokuj dostęp do 10636 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar

Sieć komórkowa Play świętuje. I to podwójnie, bo po pierwsze działa już 5 lat, a po drugie, w tym czasie zyskała 7 milionów klientów. Od początku prezentuje się jako firma bliska młodym, więc ten film nie powinien nas dziwić...
A jednak, niektórzy mają wątpliwości, czy półnaga dziewczyna to dobry sposób na podziękowanie klientom. Nam się podoba. Chodzą słuchy, że w filmiku zaprezentowano kilka wzorów okolicznościowych koszulek, ale trudno się na nich skupić ;)

pokaż cały opis
4.0 / 5 Oceny: 6
Włącz dostęp do 10636 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Polska sieć komórkowa uwodzi nagością
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie