NAJPIĘKNIEJSZA POLKA W UK - Miss Universe GB 2017, ANNA BURDZY - WYWIAD - SEKRETY - MAKIJAŻ
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 10004 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: Dominika Mizia
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2018-03-14

Dziś mam u siebie piękna kobietę - "piękną" nie tylko na zewnątrz ale i przede wszystkim wewnątrz.
Ania Burdzy - Miss Universe Wielkiej Brytanii 2017 - udziela się charytatywnie, walczy o prawa człowieka (z tej ostatniej dziedziny w kwietniu będzie bronić magistra) ...nietrudno się zgodzić, że to taka nasza polska Amal Clooney (tylko że ładniejsza;)

Bardzo się cieszę, że miałam możliwość ją poznać bo zdecydowanie nie jest to tylko "piękna twarz". Ania to przykład kobiety silnej, pewnej siebie, odnoszącej sukces ale i patrzącej na innych.
Kobiety, która nie chce jedynie grzać się w świetle sceny i reflektorów, zdecydowanie bardziej woli wykorzystywać swoje 5 minut by pomagać innym i czynić świat lepszym...

Nie wiem jak Wy, ale ja wolę brać przykład z takich kobiet, które nie pchają się do "szoł biznesu" na siłę...są ciche i pokorne, robią swoje i idą na przód realizując swoje marzenia.
Patrząc na to co aktualnie serwują Nam media i jakie KOBIETY są lansowane na "gwiazdy" stanowczo mówię NIE! i życzę sobie samej jak i Wam by w mediach pojawiało się więcej takich osób jak Ania - wartościowych i o bogatym wnętrzu.

Mam nadzieję, że osoba Ani Was zmotywuje & zainspiruje miłego oglądania;)

Link do zdjęć makijażu + lista użytych produktów:

https://www.facebook.com/pg/mikamizia/photos/?tab=album&album_id=1631551123604771

Jeśli macie jakieś pytania lub chciałybyście podzielić się swoją opinią nie krępujcie się, piszcie w komentarzach pod filmem lub jeśli wolicie (bardziej anonimowo) na mojego maila: dominika.mizia@gmail.com

DOMINIKA MIZIA
skrytka pocztowa nr 44
34-325 Łodygowice

znajdziecie mnie także na:

Facebook - https://www.facebook.com/mikamizia/
Instagram - https://www.instagram.com/dominika_mizia/

DZIĘKUJĘ ZA KAŻDĄ ŁAPKĘ PODNIESIONĄ W GÓRE I ZA KAŻDE MIŁE SŁOWO !!! SUPER, ŻE JESTEŚCIE ZE MNĄ!!!! ściskam Was wszystkich i każdego z osobna;D ;***

Ostrzeżenie! Niniejszy film stanowi utwór, podlegający ochronie na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Prawa autorskie, osobiste jak i majątkowe do filmu przysługują Dominice Mizia. Zgodnie z zasadami określonymi w Kodeksie cywilnym, ustawie o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zgodnie z art. 116 i 117 ustawy o Prawie autorskim i prawach pokrewnych, nieuprawnione rozpowszechnianie oraz nieuprawnione utrwalanie lub zwielokrotnianie w celu rozpowszechniania cudzego utworu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 2, karze ograniczenia wolności lub grzywnie.

pokaż cały opis
W katalogu: goście na kanale
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 10004 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: NAJPIĘKNIEJSZA POLKA W UK - Miss Universe GB 2017, ANNA BURDZY - WYWIAD - SEKRETY - MAKIJAŻ
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie