Try-on haul
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 9939 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: Lastdream
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2018-02-02

Coupon Code:ZFS
All orders over $30 save $3, over $50 save $5, over $80 save $8, over $100 save $10
ZAFUL:https://www.zaful.com?lkid=12812492
Zaful Unconditional Refund Policies: https://www.youtube.com/watch?v=ZjKO6wfDAVY?lkid=12812492
Glitter Cropped Cami Top:https://www.zaful.com/glitter-cropped-cami-top-p_266054.html?lkid=12812492
Knitted Ribbed Off The Shoulder Top:https://www.zaful.com/knitted-ribbed-off-the-shoulder-top-p_273526.html?lkid=12812492
Criss Cross Cropped Strappy Tank Top:https://www.zaful.com/criss-cross-cropped-strappy-tank-top-p_279829.html?lkid=12812492
Off The Shoulder Zigzag Hem Bodycon Dress:https://www.zaful.com/off-the-shoulder-zigzag-hem-bodycon-dress-p_290466.html?lkid=12812492
Cross Crop Top:https://www.zaful.com/cross-crop-top-p_310713.html?lkid=12812492
Floral Patched Drawstring Hoodie:https://www.zaful.com/floral-patched-drawstring-hoodie-p_311415.html?lkid=12812492
Knitted Contrasting Stripes Ribbed Bodysuit:https://www.zaful.com/knitted-contrasting-stripes-ribbed-bodysuit-p_308300.html?lkid=12812492
Lantern Sleeve Rose Embroidered Patches Sweatshirt:https://www.zaful.com/lantern-sleeve-rose-embroidered-patches-sweatshirt-p_443402.html?lkid=12812492
Rhinestone Swan Faux Pearl Handbag:https://www.zaful.com/rhinestone-swan-faux-pearl-handbag-p_444811.html?lkid=12812492
Off Shoulder Embroidered Sheer Blouse with Tube Top:https://www.zaful.com/off-shoulder-embroidered-sheer-blouse-with-tube-top-p_481118.html?lkid=12812492
Embroidered Patches Cropped Off Shoulder Top:https://www.zaful.com/embroidered-patches-cropped-off-shoulder-top-p_472353.html?lkid=12812492


Ola, 18 lat, łódzkie.
Czym nagrywam: Sony Alpha a5000
W czym montuję: Sony Vegas Pro 13



GDZIE MNIE ZNAJDZIECIE/WHERE YOU CAN FIND ME

► SNAPCHAT: ola_lastdream
► INSTAGRAM: http://instagram.com/zdzieszk4
► FANPAGE: https://www.facebook.com/pages/Lastdream/625122167596313?ref=hl
► FACEBOOK: https://www.facebook.com/zdzieszka
► POCZTA/EMAIL: alexlastdream@gmail.com
► GRUPA NA FEJSIE: https://www.facebook.com/groups/1490358641275404/?fref=ts



DO ZOBACZENIA W KOLEJNYM FILMIKU ♥

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 9939 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Try-on haul
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie