MNÓSTWO NOWOŚCI TEGO JESZCZE NIE BYŁO!
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 8779 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: Wiktoria Wanda
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2017-08-24

WŁĄCZ HD :)
Zapraszam Was do obejrzenia MNÓSTWA NOWOŚCI KOSMETYCZNYCH ORAZ NIEKOSMETYCZNYCH, które dostałam na spotkaniu blogerek w Krakowie 20.08.17r. :)

Linki do sponsorów spotkania oraz upominków:
Orphica - http://www.orphica.pl/
Hello Slim - https://ohtomi.pl/helloslim/
Trade Tracker - https://www.tradetracker.com/pl
Bielenda - http://bielenda.pl
Beauty Face - http://beautyface.pl/INTELLIGENT_SKIN_THERAPY
Elfa Pharm / Vis Plantis / Green Pharmacy - http://www.elfa-pharm.pl/pl/
Herbaty Basilur - http://www.basilur.pl
Miravena Cosmetics - http://www.miravena.com.pl
Lavera - http://www.lavera.com.pl
Vichy - http://www.vichy.pl/
La Roche-Posay - http://www.laroche-posay.pl/
AA Cosmetics / Oceanic - http://www.oceanic.com.pl
Janda - https://www.janda.pl
A-Z Medica - https://www.azmedica.pl
Miraculum / Joko Cosmetics / Pani Walewska - http://miraculum.pl
NC Nails Company - https://nailscompany.eu/pl/
Ekert Nails / CND - http://www.ekertnails.pl
Idea25 / Tess - http://idea25.pl/pl/
Bispol - http://www.bispol.pl
Oulac Nails - http://oulacnails.eu/pl/
BioIndygo - http://bioindygo.pl
Bionigree - https://www.bionigree.pl/
Sylveco - http://sylveco.pl
Resibo - https://resibo.pl/
For life & Madaga - www.forlifemadaga.pl
Tołpa - http://tolpa.pl
Majunto - https://majunto.com
Maurisse / La Luxe Paris / Multibiomask - http://maurisse.pl , http://www.laluxeparis.eu/pl
Swiss image - http://sc4y.pl/
Equilibra - http://www.equilibra.pl
Tea Rebels / Coffee Rebels - https://www.tearebels.com/home-pl
Makeup Revolution London - https://www.facebook.com/Makeup-Revolution-Polska-352825364855707/
Freedom Cosmetics - https://www.facebook.com/Freedom-Makeup-Polska-771692836271431/

GRAFIKA- TŁO NA YOUTUBE ORAZ FANPAGU:
Kika&Dizzy: https://www.youtube.com/channel/UCl6DArH5G98qgpCBt8_jJkw

JEŚLI SPODOBAŁ CI SIĘ FILMIK KONIECZNIE ZOSTAW ŁAPKĘ W GÓRĘ! :)
A JEŻELI CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z FILMIKAMI SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ! :)

Czym nagrywam: Sony A6000

✔ Instagram: https://www.instagram.com/wiktoriawandaa/
✔ Facebook: https://www.facebook.com/wiktoriawanda/
✉ Współpraca/kontakt: wiktoria.cieniewska@gmail.com

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 8779 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: MNÓSTWO NOWOŚCI TEGO JESZCZE NIE BYŁO!
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie