Wywiady - Za Horyzontem
Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz, a 14 dni otrzymasz gratis! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 10291 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar

Materiał przedstawia wywiady przeprowadzone z przypadkowo spotkanymi ludźmi podczas American Film Festiwal we Wrocławiu, których głównym tematem był temat płaskiej Ziemi.

W duchu pierwotnej grupy kontrolowanej opozycyjnej Towarzystwa Płaskiej Ziemi, pojawił się nowy pseudo-dokument Behind The Curve (Za Horyzontem) z udziałem haniebnych oszustów Marka Sargenta i Patricii Steere. Teraz, w pełnometrażowym filmie, Mark i Patricia zabierają swoją unikalną markę kontrolowanej opozycji kpiny na nowe wyżyny srebrnego-ekranu, gdzie miliony nowych ludzi zostaną wprowadzone do najgorszych przykładów płasko Ziemian na płaskiej Ziemi. Sprawiają, że temat płaskiej Ziemi brzmi absolutnie niedorzecznie, i sprawiają, że Płasko Ziemianie wyglądają jak jacyś totalni socjalni nieudacznicy, a jednocześnie nie dostarczają ani odrobiny dowodów. Jednak najbardziej interesujące okazało się to, że wszyscy ci ludzie, których od dawna nazywam oszustami, są obecni w tym dokumencie: Mark Sargent, Patricia Steere, Math Powerland, Bob Knodel (GlobeBusters), Jeranism, Infinite Plane Society i Nathan Thompson tam występują i robią świetną robotę, sprawiając by Płaska Ziemia wyglądała jak obiekt żartów.

Ten nowy dokument jest bez wątpienia hitowym-kawałkiem, dlatego Mark tak szybko próbował oczyścić atmosferę, po tym co powiedział reżyser, że to nie jest hitowy-kawałek. Wygląda to dla mnie trochę jak te zdjęcie fajki, które mówi pod nią to nie jest fajka. Mam nadzieję, że więcej płasko-ziemian obejrzy ten oszusto-dokument, aby mogli się obudzić i poczuć, jak kontrolowana opozycja jest im wpychana w twarz.

Zapraszam na forum www.http://forumplaskaziemia.pl
oraz na grupę na FB Świadomość Absolutna https://www.facebook.com/groups/1081486178691018/

pokaż cały opis
5.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 10291 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Wywiady - Za Horyzontem
Najlepsze komentarze
tapicerkatowice 2022-01-16 20:31:55 0
mam jeszcze kilka innych ciekawych pytań związnych choćby z ruchem jednostajnym i efektach z tym związanych ( nie rozumiem co ma z nim wspónego przyspieszenie i jak to się ma do ruchu obrotowego Ziemi, która nie przyspiesza i nie zwalnia aby to porównanie miało sens), jak wytłumaczyłbyś zjawisko perspektywy z zachodami i wschodami Słońca, zaćmienie księżecy, jego fazy , zjawisko równonocy itd.. Odpowiedz
tapicerkatowice 2022-01-16 20:24:25 0
jeśli nie ma grawitacji a kwestia "upadku" różnych ciał ma być kwestią różnicy gęstości to proszę wyjaśnij mi co powoduje że każde ciało upada tylko w jednym kierunku.
Na przykład gdybyśmy znajdowali się w takiej chmurze tak jak to się dzieje ze skoczkiem spadochronowym to dlaczego nie "spadnie" w lewo albo w prawo w kierunku mniejszej gęstości tylko zawsze leci w jednym kierunku? Jaka siła powoduje upadek tylko w jednym kierunku bez względu na ośrodek i gęstość tego ośrodka w którym znajduje się "bardziej gęste" ciało? Jak nazwać tę siłe?
A gdyby wyobrazić sobie jakiekolwiek ciało które by umieścić w prózni to w jakim kierunku będzie upadać?
:) czy jesteś w stanie odpowiedzieć? Odpowiedz
tapicerkatowice 2022-01-12 22:20:05 0
opłyniecie antarktydy
Najkrótszy, oficjalnie odnotowany czas opłynięcia Antarktydy jachtem żaglowym, ale dalej od kontynentu, w pasie między 45 a 60 stopniem, oraz liczony od startu do mety w Australii to 102 dni
to tylko jedna z ciekawostek Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie