World of Conspiracy Świat Spisków napisy pl
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 10285 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar

Zwykli obywatele zamiast zdać sobie sprawę że polityka to tylko spektakl w celu kontrolowania niczego nieświadomych mas, nadal wierzą w wolność, lepszą bądź gorszą ale jednak wolność, bo przecież jest pluralizm zdań i opinii, są różni politycy, oni się kłócą i nawet oblewają wodą czy wyzywają. Tylko to wszystko jest po to byście WY nadal nie zdali sobie sprawy że pewna niewidoczna elitarna wąska grupa ludzi ma przywilej decydowania o losach całej reszty niczego nieświadomej większości.
Kaczyński, Tusk, Petru czy nawet Korwin lub inne polityczne marionetki grają do tej samej bramki a za każdego gola wbitego naiwnym obywatelom otrzymują wynagrodzenie od kapitału żydowskiego, który trzyma w prywatnych rękach FED, CFR oraz Międzynarodowe Fundusze Walutowe. Kontrolując podaż i przepływ pieniądza zapewniają sobie pozycje decydentów w sprawach światowych.
Z czasem nauczyli się, że jeśli mogliby po prostu ukryć prawdziwą wielkość swojej mocy i zainstalować władców marionetki z kultury którą dominują, to ludzie zaakceptują większe formy tyranii. Pod koniec 20 wieku, jak utworzono prawdziwe formacje, rząd światowy wszedł w fazę końcową, globaliści zaczęli robić to, co jeszcze kilka lat wcześniej było nie do pomyślenia.
Zaczęli się przyznawać, że tak naprawdę to było przesunięcie w kierunku Nowego Porządku Świata, wraz z Międzynarodowym Trybunałem, Światem Podatków i Armią Światową do egzekwowania swoich despotycznych praw. Zaledwie kilka lat temu, przeciętny człowiek na ulicy nie chciał nawet dopuścić możliwości rządu światowego.
Teraz ta sama osoba będzie ryczeć: Tak, istnieje rząd światowy - i potrzebujemy go by chronił nas samych przed terrorystami! Plan globalistów jest tak blisko urzeczywistnienia że teraz muszą przyznać, że rząd światowy jest rzeczywistością.
Ich propagandyści promują Nowy Porządek Świata jako jedyny system, który będzie trzymać nas w bezpieczeństwie. W rzeczywistości to, rząd światowy sam w sobie, jest tym który odpowiada za przeprowadzanie aktów terrorystycznych.
Elity sprawiają, że społeczeństwa są niezdolne do zrozumienia technik oraz metod kontroli i zniewolenia. Edukacja oferowana niższym klasom musi być na tyle uboga i przeciętna na ile to możliwe, aby przepaść ignorancji pomiędzy niższymi a wyższymi klasami była dla niższych klas niezrozumiała.

Zapraszam na forum www.http://forumplaskaziemia.pl
oraz na grupe na FB Świadomość Absolutna https://www.facebook.com/groups/1081486178691018/

pokaż cały opis
5.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 10285 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: World of Conspiracy Świat Spisków napisy pl
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Logowanie