Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 21064 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: arhn eu
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2025-09-16

Dziś bardziej czilerski materiał dla osób, które lubią sobie popatrzeć jak ktoś coś psuje. Albo są ciekawi tego co znajduje się wewnątrz automatu do gier. Guitar Hero Arcade, którego stałem się szczęśliwym właścicielem było co prawda w świetnym stanie, ale jak na niemal dwudziestoletni sprzęt przystało, przydało mu się kilka usprawnień. Wymieniłem więc wentylatory, które okropnie hałasowały i ogólnie sprawdzały się kiepsko, odrdzewiłem śrubki... no i podmieniłem starzejący się dysk HDD na nowoczesny SSD. Pokazałem też w jaki sposób wyprowadziłem sygnał dla przechwytywania wideo i dźwięku. To tylko pierwszy i najważniejszy etap. W przyszłości będziemy bawić się pewnie dalej. W następnym materiale tej Sagi, nareszcie recenzja automatowej wersji Guitar Hero!

Materiał przygotował: Arkadiusz Archon Kamiński


. istnieje dzięki Waszemu wsparciu: https://ar.hn/wsparcie/
Można nas kupić w druku: https://ar.hn/w-druku/
WWW: https://ar.hn
Discord: https://discord.gg/arhneu
Inne socialki: https://ar.hn/social/

pokaż cały opis
4.0 / 5 Oceny: 11
Włącz dostęp do 21064 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Konserwacja automatu Guitar Hero Arcade | Archon Psuje
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie