Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 21041 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: Prawicowy Internet
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2025-08-01

WSPARCIE DLA FUNDACJI OMA: https://zrzutka.pl/79j85v
Kierwiński próbował prowokacji - chciał siłowo usunąć patrole obywatelskie z polsko-niemieckiej granicy.
Nowy, duży namiot stoi już na przejściu granicznym w Rosówku. Zakupiony ze środków fundacji Ośrodek Monitorowania Antypolonizmu.

Jeśli popierasz działania, które mają na celu zwiększenie świadomości na temat sytuacji na granicy i pomoc w jej monitorowaniu, zachęcamy do dalszego wsparcia zbiórki. Każda wpłata to realna pomoc: https://zrzutka.pl/79j85v

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 21041 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Nowy namiot już stoi jesteśmy obecni na granicy, choć Kierwiński chce nas zastraszyć!
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie