Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 14972 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: PewnyPL

Takie serialowe przekręty ilustrujące naszą rzeczywistość którą można zmienić.

pokaż cały opis
5.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 14972 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: HAHA Śmieszne i fatalne ale jest rozwiązanie
Najlepsze komentarze
PewnyPL 2015-08-09 22:22:15 +3
Władza nie propaguje referendum a PIS i PO wydały na kampanie prezydencką w sumie 50 mln zł w tym roku.
Wszyscy na referendum. TAK dla JOW. Odpowiedz
avatar
anonim84 (*.*.28.84) 2015-08-10 12:25:34 0
Nie dajcie się tak nabijać temu Kukizowi, bo on wnosi teraz to do walącego się rządu na skraju rewolucji co "bolek" wniósł do solidarności.
Wtedy w PRL system walił się na pysk, ZSRR nie miało nawet już ochoty utrzymywać NRD i Polski pod zaborem, a ich rząd był zagrożony, dlatego wprowadzono agentów, okrągły stół i jeden wielki układ, po którym agentura zachowała władzę. W 1992, o ile dobrze pamiętam, Korwin-Mikke wyskoczył z lustracją, szybko się go pozbyto (a Leppera potem zabito), a Macierewicz ujawnił jedynie ułamkową część agentów i to dopiero tych, którzy odeszli od polityki jak np. Wałęsa, który po wniosku lustracyjnym Korwina rozwiązał rząd Olszewskiego i cały syf się zaczął. Korwin sam powiedział, że skoro Macierewicz nie ujawnił wszystkich agentów, to żałuje że doprowadził do lustracji, bo zlikwidowano jeszcze najbardziej uczciwy rząd Olszewskiego. A Macierewicz, który twierdzi, ze wszyscy są z układu i zaprzestał lustracji i dalej jest na stołku - to co o nim myśleć?

Teraz jest powtórka z tej czarnej rozrywki, Polska na skraju rewolucji rząd do obalenia i nagle zjawia się cudowny "lolek", który JOWami mydli oczy, tak jak mydlono nam oczy obaleniem komuny i jej rządów, demokracją, wolnością, obaleniem systemu, okrągłym stołem, wolnymi wyborami ect. Hasła jakie głosi są identyczne jak wtedy, a nas ograno nimi jak małe dzieci i jeszcze żeśmy klaskali. Uczcie się na naszych błędach i nie zawalcie sprawy tak jak my, chociaż nie mieliśmy dużego wyboru - albo solidarność, albo Kiszczak, nie mieliśmy pojęcia, ze w solidarności było tylu agentów.
JOW daje szansę wejścia do rządu np. Millerowi, który obecnie nie ma szans wejścia do rządu, bo nie osiąga progu wyborczego, jeżeli zacznie startować w swoim okręgu z wolnej stopy, to zobaczycie że dostanie mandat i dalej będzie zaglądał na wiejską i rozwalał Polskę - to tylko przykład. Okręgów będzie 460 i z każdego okręgu z mandatem poselskim udadzą się do W-wy i będzie rząd złożony z 460 posłów, którzy i tak zrobią obozy i tylko umocnią obecny stan.
Wygodnie zmieniać znaczenie słów zamiast partia, to ruch obywatelski itd., nie mieć programu więc nie mieć z czego rozliczać, ale do realnej zmiany potrzeba albo dyktatora, jak mieliśmy Piłsudskiego i wtedy Polska się podniosła z kolan, albo silną partię skrajnie konserwatywną, prawicową, antysocjalistyczną o stałych przekonaniach. obecnie jest tylko jedna taka partia KORWiN, bo dyktatora, jak Rosja Putina nie mamy Odpowiedz
avatar
anonim170 (*.*.88.170) 2015-08-19 15:07:59 +2
@anonim84: Nie dam się nabrać korwinowi nawet nie żartuj w ten sposób. Korwin ma ,,prawie'' racje a prawie racja to nie jest racja. Ja popieram Kukiza TAK dla JOW. Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Logowanie