Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 19020 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar

Animowana adaptacja powieści Kennetha Grahama. Nad rzeką mieszkają czterej przyjaciele: nieśmiały Krecik, rozważny domator Szczurek, przemądrzały i lekkomyślny Ropuch oraz rozsądny odludek Borsuk. Cała czwórka żyje spokojnie do czasu, aż pewnego dnia Ropuch odkrywa w sobie nową pasję: automobile. Ponieważ traci na nią mnóstwo czasu i jeszcze więcej pieniędzy, a przy okazji ryzykuje swoje życie, przyjaciele postanawiają go powstrzymać poprzez zamknięcie w domu. Ropuch jednak wymyka się ich kurateli i kradnie samochód. Zostaje za to aresztowany i zamknięty w więzieniu. Z pomocą wrażliwej i dobrodusznej córki swojego dozorcy, ucieka z więzienia przebrany za praczkę. Rozpoczyna długą podróż w rodzinne strony, która będzie zarazem początkiem jego walki o odzyskanie zarówno domu, jak i dawnego życia. Na szczęście, może liczyć na pomoc wiernych przyjaciół, którzy nie opuszczają go w potrzebie.

pokaż cały opis
W katalogu: Opowieści znad Rzeki
5.0 / 5 Oceny: 1
1805 godzin bajek dla dzieci.
Włącz CDA Premium w mniej niż 2 minuty!
Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: O czym szumią wierzby (1995)
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Logowanie