Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 21040 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: dlaCiebietv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2025-02-26

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach konsekwentnie wspiera rozwój ekologicznych rozwiązań w regionie. PEC Bytom dołączyło do grona beneficjentów funduszu, podpisując aż siedem umów na realizację inwestycji, które przyczynią się do poprawy jakości powietrza i efektywności energetycznej.

Jednym z kluczowych projektów jest instalacja fotowoltaiczna realizowana w ramach programu 50 kW na start, jednak zakres podpisanych umów obejmuje także inne inicjatywy wspierane przez WFOŚiGW. PEC Bytom ma w planach między innymi likwidacje 5 kotłów węglowych i jeden z pieców gazowych.

Po uroczystym podpisaniu dokumentów uczestnicy wydarzenia mieli okazję odwiedzić miejsca, w których już wkrótce rozpoczną się prace inwestycyjne.

Dzięki tym projektom PEC Bytom zyska:

 Oszczędności wynikające z wykorzystania odnawialnych źródeł energii
 Redukcję emisji zanieczyszczeń, w tym CO2, SO2, NOx i pyłów
 Zwiększenie efektywności energetycznej
Łączna wartość dofinansowania obejmuje zarówno dotacje, jak i preferencyjne pożyczki, które umożliwią sprawną realizację inwestycji.

Działania podejmowane przez PEC Bytom i WFOŚiGW w Katowicach to krok w stronę nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań dla lokalnej społeczności. Każda z tych inwestycji przyczynia się do poprawy jakości życia mieszkańców i ochrony środowiska.

Program dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. Za treści zawarte w publikacji dofinansowanej ze środków WFOŚiGW w Katowicach odpowiedzialność ponosi Redakcja.

Materiał pochodzi ze strony https://www.jaw.pl
#jaworzno #jawpl

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 21040 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: PEC Bytom podpisało siedem umów z WFOŚiGW kolejne proekologiczne inwestycje w regionie
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie