Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 14942 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: Kępa Marzeń
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2017-10-23

Na reszcie udało się, po roku czasu walki z biurokracją rozbudować pracownię stolarską Kępa Marzeń, o dodatkowe pomieszczenie 18m2 !!! :)
Tak na prawdę jest to efekt dwuletnich starań i zdobywania wiedzy z zakresu stolarstwa i wiedzy na temat maszyn i urządzeń do obróbki drewna. Finanse pozyskałem z dotacji unijnych.
Nie było łatwo i po drodze dopadał Nas nie raz kryzys, ale dzięki ciężkiej pracy i wytrwałości udało się zrealizować powiększenie pracowni. Bardzo cieszymy się z kolejnego kroku który wykonaliśmy w kierunku rozwoju Kępy Marzeń i tą radością dzielę się z Wami, właśnie w tym filmie.
Już niedługo otworzymy sklep internetowy Kępa Marzeń, gdzie będziemy sprzedawać wytworzone przez Nas drewniane dodatki do wnętrz! Dlaczego z drewna, bo już parę lat temu zakochaliśmy się w tym materiale i chcemy zarażać innych swoją pasją, poprzez projekty DIY i poprzez sprzedaż Naszych produktów!

Dla tych którzy dokładnie obejrzeli ten film, wyprzedzam Wasze pytania :) :
1. Dlaczego druga tokarka?

Dlatego że od przyszłych wakacji chcę organizować kursy toczenia w drewnie dla początkujących i organizuję 2 stanowiska, gdzie każde z nich będzie wyposażone w szlifierkę wolnoobrotową Tormek i dłuta o różnych profilach!

2. Przemas a czy będziesz miał miejsce do pracy przy nowej strugarko - wyrówniarce? Przecież stoi tam odciąg trocin?

Fakt miałem duże problemy z umieszczeniem wszystkich maszyn w Naszej małej pracowni, ale udało się i dużo czasu spędziłem nad ich rozmieszczeniem! Strugarko-grubościówka o szerokości strugania 40 cm, przeznaczona jest do strugania końcowego desek do krojenia i serwowania, po ich sklejeniu :) I dlatego nie potrzebuję dużo miejsca :) A co do dłuższych elementów, to będę korzystał z Felder Hammer C331!

Jeżeli chcesz być na bieżąco z tematami dotyczącymi maszyn, urządzeń i elektronarzędzi do pracowni czy warsztatu stolarskiego, o których będę mówił w kolejnych filmach, dołącz i obserwuj Nasz kanał :)

https://www.youtube.com/channel/UC2_z6ySMIiTZHuGZN9zRgvQ?sub_confirmation=1

www.kepamarzen.pl
https://www.facebook.com/kepamarzen/
https://www.instagram.com/kepamarzen/?hl=pl

pokaż cały opis
W katalogu: Warsztat Stolarski Od Podstaw - Budowa i Wyposażenie
0 / 5 Oceny: 0
1059 godzin bajek dla dzieci.
Włącz CDA Premium w mniej niż 2 minuty!
Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Nowa pracownia stolarska Kępa Marzeń
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie