Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 14599 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: Idź Pod Prąd
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2018-05-11

Masz pytania na temat Boga, Biblii, życia chrześcijańskiego, kościoła?
Skontaktuj się!

Skype: ipp.kontakt
Napisz na: grupy@idzpodprad.pl

Prowadzimy również grupy studium Biblii przez Skype - zgłaszajcie się na grupy@idzpodprad.pl

Grupy Biblijne KNP:

Holandia knp.holandia@idzpodprad.pl
Trójmiasto knp.trojmiasto@idzpodprad.pl
Łódź knp.lodz@idzpodprad.pl
Słubice knp.slubice@idzpodprad.pl
Krosno Knp.krosno@idzpodprad.pl
Śląsk knp.slask@idzpodprad.pl
Warszawa knp.warszawa@idzpodprad.pl
Kraków knp.krakow@idzpodprad.pl
Leeds knp.leeds@idzpodprad.pl
Kielce knp.kielce@idzpodprad.pl
Głogów knp.glogow@idzpodprad.pl
Toruń knp.torun@idzpodprad.pl
Koszalin knp.koszalin@idzpodprad.pl
Białystok knp.bialystok@idzpodprad.pl
Linz knp.linz@idzpodprad.pl

Jeżeli chcesz, aby nasz program gościł u Ciebie codziennie -
WESPRZYJ NASZĄ TELEWIZJĘ: http://idzpodprad.pl/wsparcie
Twoje wsparcie jest potrzebne do codziennego nadawania!

Stwórzmy razem nową jakość mediów patriotycznych!

JESTEŚMY NA:
http://idzpodprad.tv
http://youtube.com/megakosciol
http://vimeo.com/idzpodprad
http://twitter.com/PawelChojecki
http://cda.pl/idzpodprad
tel.814 669 315, koszt jak za połączenie

KONTAKT: kontakt@idzpodprad.pl
Bądź na bierząco: http://idzpodprad.pl

pokaż cały opis
W katalogu: Warsztaty Biblijne
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 14599 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Co zrobić, gdy chrześcijanin jest ojcem chrzestnym katolika? Warsztaty Biblijne 11.05.18
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie