Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 15023 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: dlaCiebietv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2024-05-23

Podjęto decyzję w sprawie głosu mieszkańców na obradach. Zakończono sesję Rady Miasta z dnia 23 maja.

W dniu 23 maja odbyła się II sesja nowej kadencji Rady Miejskiej. W jej ramach podjęta została między innymi szczególnie głośno wybrzmiewająca sprawa, dotycząca przywrócenia możliwości zabrania głosu przez mieszkańców Jaworzna. I to właśnie w trakcie tej sesji uchwalono tę możliwość. Oznacza to, że mieszkańcy już na następnych obradach Rady Miasta będą mieli możliwość zabrania głosu zgodnie z regulaminem, który będzie ten fakt regulować.

Kolejnym elementem obradowania było dokonanie zmian w uchwale budżetowej dla miasta Jaworzna na rok 2024. W jej ramach finansowane będzie powstanie nowego Skate Parku w rejonie Podłęża oraz modernizacja stadionu lekkoatletycznego Azotania. Oznacza to, że Jaworzno pozyskało środki zewnętrzne, które pozwolą na realizację powyższych zadań.

W wyniku obrad udało się także podjąć pierwsze kroki dotyczące zakupu dla Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworznie nowego wozu drabiniastego. Miejsce miały także dyskusje dotyczące modernizacji dróg gdzie między innymi zaznaczono, że Jaworzno podejmuje działania w kierunku budowy Drogowej Trasy Średnicowej Wschód.

Ponadto w trakcie tej sesji zdołano między innymi uchwalić składy stałych Komisji Rady Miejskiej, zaślubić nowych radnych oraz zmienić lokalizację ciężkowickiej filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie.

Materiał pochodzi ze strony https://www.jaw.pl
#jaworzno #jawpl

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 15023 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Mieszkańcy dostaną głos w trakcie obrad. Zakończono II sesję Rady Miasta
Najlepsze komentarze
avatar
anonim32 (*.*.13.32) 2024-05-24 08:14:36 0
JEZUUUUUUU, JAK JA SIĘ CIESZEEEEEE !!!!! O JEZUUUUUUU!!!!! Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie