Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 15037 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: dlaCiebietv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2024-05-21

Poseł Parlamentu Europejskiego Łukasz Kohut odwiedził Jaworzno. Jego wizyta miała związek z trwająca kampanią wyborczą do Parlamentu Europejskiego, a mieszkańcy naszego miasta mieli okazję z nim porozmawiać.

Łukasz Kohut poseł obecnej kadencji Parlamentu Europejskiego oraz kandydat w zbliżających się wyborach do tej izby odwiedził Jaworzno. Europoseł prowadzi swoją kampanię wyborczą już od miesiąca i właśnie Jaworzno jest jednym z przystanków na mapie Śląska, które odwiedza.

Łukasza Kohuta można było spotkać w centrum Jaworzna, gdzie zachęcał mieszkańców naszego miasta do oddania na niego głosu. Mieszkańcy mieli okazje z nim porozmawiać m.in. na ulicy Sienkiewicza.

Europoseł, który już od 5 lat obecny jest w Parlamencie Europejskim, walczy o ponowną kadencję. Chcę reprezentować głos mieszkańców Śląska w Europie. Ma nadzieje, że mieszkańcy regionu ponownie obdarzą go zaufaniem.

Namawiał on również mieszkańców, aby przede wszystkim udali się na wybory do Parlamentu Europejskiego, które odbędą się w naszym kraju 9 czerwca. Mimo że są to już trzecie wybory z rzędu w ciągu kilku miesięcy i mieszkańcy oraz obywatele mogą mieć już dosyć nieprzerwanej kampanii wyborczej. Są one jednak niezmiernie ważne w kwestii relacji Polski w Europie.

Łukasz Kohut startuje z 3. miejsca listy Koalicji Obywatelskiej z okręgu nr 11, czyli województwa śląskiego.

Materiał pochodzi ze strony https://www.jaw.pl
#jaworzno #jawpl

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 15037 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Europoseł Łukasz Kohut wizytował Jaworzno
Najlepsze komentarze
avatar
anonim32 (*.*.13.32) 2024-05-22 09:45:36 0
TO BARDZO DOBRY ŻYD JEST ! Odpowiedz
avatar
anonim152 (*.*.41.152) wysłano z m.cda.pl 2024-05-21 14:41:37 0
Mam nadzieję, ze to była jego ostatnia kadencja. Czas do roboty, ściany na trybie czekają, tam są budzie mógł poslazaczkowac... Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie