Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 15377 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar

Przygotuj się na niezapomniane wrażenia muzyczne z Beat Saber - Daft Punk: The Prime Time of Your Life/The Brainwasher/Rollin/Alive (Live 2007)! Ten wyjątkowy zestaw przenosi Cię w wirtualny świat legendarnego koncertu Daft Punk Alive 2007, oferując epicki, 10-minutowy medley pełen wyzwań i czystej euforii.

BEAT SABER link do pobrania gry:
https://www.oculus.com/appreferrals/Panoramix.2023/2448060205267927/?utm_sourceoculus&utm_location2&utm_parentfrl&utm_mediumapp_referral

The Prime Time of Your Life nabiera nowego wymiaru w wirtualnej rzeczywistości,
pozwalając Ci poczuć każdy dźwięk i rytm w całym ciele za pomocą
okularów Meta Quest 3 link:
https://meta.com/referrals/link/Panoramix.2023

Zanurz się w energii kultowego występu:

Najdłuższy utwór w Beat Saber: Przekrocz granice i sprawdź swoje umiejętności w najdłuższym utworze dostępnym w grze. Ten 10-minutowy medley wymaga wytrzymałości i koncentracji, zapewniając jednocześnie niesamowite muzyczne doznania.
Przejrzyj muzyczną ewolucję Daft Punk: Medley łączy kultowe utwory The Prime Time of Your Life, The Brainwasher, Rollin, i Alive, zabierając Cię w podróż przez muzyczną historię Daft Punk.
Unikalne środowisko: Otoczenie inspirowane koncertem Alive 2007 przenosi Cię w sam środek wydarzenia. Futurystyczne efekty wizualne i pulsujące światła potęgują immersję i sprawiają, że poczujesz się jak na prawdziwym koncercie Daft Punk.
Wyzwanie dla mistrzów: Beat Saber oferuje różne poziomy trudności, ale ten medley to prawdziwe wyzwanie dla doświadczonych graczy. Szykuj się na szybkie sekwencje, wymagające układy i dynamiczne zmiany tempa.

#beatsabers
#beatsabergameplay
#daftpunk
#metaquest3
#360video

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
1059 godzin bajek dla dzieci.
Włącz CDA Premium w mniej niż 2 minuty!
Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: BeatSaber Daft Punk The Prime Time of Your Life/The Brainwasher/Rollin/Alive (Live 2007)
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Logowanie