Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 15344 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar

Początkujący aktor przygotowujący się do roli Makbeta wspomina wydarzenia z okresu okupacji.

pokaż cały opis
3.0 / 5 Oceny: 3
Włącz dostęp do 15344 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Mistrz. 1966. Film.pl
Najlepsze komentarze
avatar
anonim229 (*.*.218.229) 2024-05-23 11:06:15 +2
Wspaniałe kreacje aktorskie. Odpowiedz
warszawiaczek419 2024-04-12 16:57:34 +2
Serdecznie witam ponownie i bardzo dziękuję za udostępnienie tego legendarnego i przejmującego FILMU FABULARNEGO zrealizowanego w konwencji spektaklu TEATRU TELEWIZJI. Dwa lata wcześniej zrealizowano spektakl TEATRU TV pod tym samym tytułem, zaliczony do ZŁOTEJ SETKI TEATRU TELEWIZJI również w reż. Jerzego Antczaka. W połowie obsady obydwu produkcji, wystąpili ci sami aktorzy i odtworzyli te same role: Janusz Warnecki (mistrz), Ryszarda Hanin (nauczycielka), Igor Śmiałowski (gestapowiec) i Andrzej Żarnecki (pianista). Na przełomie lat 60tych i 70tych, Jerzy Antczak wyreżyserował równie legendarną i przejmującą produkcję pt. "EPILOG NORYMBERSKI" , w 1970r FILM FAB. zrealizowany w konwencji spektaklu TEATRU TV, zaś rok wcześniej oficjalny spektakl TEATRU TV. Obydwie produkcje w licznej, doborowej obsadzie min. z udziałem Andrzeja Łapickiego. Przy okazji bardzo dziękuję za udostępnienie równie legendarnych i znakomitych FILMÓW FAB. zrealizowanych w konwencji spektakli TEATRU TV: pamiętnego obrazu "KLUCZNIK"(1979), zrealizowanej dziesięć lat później rewelacyjnej produkcji "LAWA"(1989), oraz fenomenalnego "BIG BANG"(1986). Na samym początku lat 90tych, Andrzej Kondratiuk wyreżyserował równie znakomity, podobny do "BIG BANG"(1986), FILM FAB. zrealizowany w konwencji spektaklu TEATRU TV, w którym w rolach głównych wystąpili: Iga Cembrzyńska i Ludwik Benoit ( jedna z ostatnich ról aktora). Ten FILM/SPEKTAKL to psychologiczna "MLECZNA DROGA"(1990). Trzy lata później, A. Kondratiuk wyreżyserował również znakomity FILM FAB. zrealizowany w konwencji spektaklu TEATRU TV pt. "WESOŁA NOC SMUTNEGO BIZNESMENA"(1993) a z kolei pięć lat wcześniej, brat reżysera, Janusz Kondratiuk wyreżyserował również FILM FAB. w konwencji TEATRU TV pt. "PRYWATNE NIEBO"(1988), a także dwa znakomite spektakle TEATRU TV: "REMONT"(1986) oraz "UCIECZKA Z BETLEJEMU"(1975) . Jeżeli jest taka możliwość, to bardzo proszę o udostępnienie wymienionych filmów/spektakli. PS Czy będą jeszcze udostępniane jakieś spektakle TEATRU TV głównie z lat 70tych i 80tych ? S E R D E C Z N E P O Z D R O W I E N I A Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie