Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 15041 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar

HOME - S.O.S. ZIEMIA! to francuski film dokumentalny z 2009 roku, który został wyreżyserowany przez Yanna Arthusa-Bertranda. Film poświęcony jest problemom ekologicznym, eksploatacji zasobów naturalnych i zmianom klimatycznym, które zagrażają naszej planecie.

W ciągu niespełna dwóch godzin filmu, widzowie mają okazję prześledzić historię ludzkości i jej wpływ na Ziemię. Autorzy filmu poruszają tematy takie jak globalne ocieplenie, zanieczyszczenie wód i powietrza, wycinka lasów oraz masowa produkcja żywności.

HOME - S.O.S. ZIEMIA! to nie tylko przestrogą przed konsekwencjami niewłaściwych praktyk ekologicznych, ale także manifestem, który ma zachęcić do działania. Film skupia się na pięknie i wartościach naszej planety, w nadziei na zmianę postaw i nawyki ludzkości wobec otaczającego nas świata.

To poruszający i jednocześnie pouczający film, który ma na celu zwrócenie uwagi na problem ekologiczny i zachęcenie do podejmowania działań na rzecz ochrony Ziemi.

GABINET MEDYCYNY NATURALENEJ
ul. UZDROWICIEL NATUROTERAPEUTA Mariusz Bryk
tel. 77 438 73 57
tel. 881000330
https://uzdrowiciel-terapie-naturalne.com/

Podróż przez wszystkie kontynenty, której celem jest zwrócenie uwagi świata na problemy oraz zagrożenia środowiska naturalnego: globalne ocieplenie, umierające lasy, wymieranie gatunków zwierząt, a także roślin oraz kończące się zasoby naturalne.

reżyseria Yann Arthus-Bertrand
scenariusz Isabelle Delannoy / Yann Arthus-Bertrand
gatunek Dokumentalny
produkcja Francja
premiera 3 czerwca 2009 (świat)
Film dostał 1 nominację

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 15041 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: HOME - S. O. S. ZIEMIA! (2009) HD lektor PL |PLANETA ZIEMIA | Film dokumentalny |
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie