Materiał przeznaczony dla osób pełnoletnich

Niniejsza treść została uznana przez Użytkowników lub Administratora za treść nieodpowiednią dla osób małoletnich. Materiał może zawierać treści wrażliwe, w szczególności pornografię lub w sposób nieuzasadniony eksponując przemoc. Aby obejrzeć materiał Użytkownik musi mieć ukończone 18 lat lub posiadać zgodę przedstawiciela ustawowego na zapoznanie się z niniejszą treścią. Usługodawca zastrzega, że zgodnie z treścią Regulaminu, Użytkownikiem Serwisu może być wyłącznie osoba pełnoletnia lub małoletnia działającą za zgodą przedstawiciela ustawowego. Zapoznanie się z treścią z naruszeniem tych zasad następuje na wyłączną odpowiedzialność Użytkownika.

Odblokuj dostęp do 15374 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: esdw

Możesz wesprzeć moją działalność i zmotywować mnie do dalszej pracy pod tym linkiem:
https://tipeo.pl/esdw

Sezon 4 rozpoczyna się od momentu, gdy Walter White i Jesse Pinkman są nadal zaangażowani w nielegalną produkcję narkotyków. Walter, który przyjął pseudonim Heisenberg, staje się coraz bardziej pewny siebie i bezwzględny w dążeniu do osiągnięcia swoich celów. Jego żona Skyler, coraz bardziej przerażona obrotem spraw, zaczyna angażować się bardziej w sprawy finansowe rodziny.

Głównym antagonistą w sezonie 4 jest Gustavo Fring, właściciel sieci fast foodów i jednocześnie potężny handlarz narkotyków. Walter i Jesse pracują dla Fringa, ale stopniowo zaczynają zdawać sobie sprawę z niebezpieczeństwa, jakie dla nich stanowi. Konflikty i napięcia w relacjach między postaciami osiągają nowe kulminacyjne momenty.

pokaż cały opis
W katalogu: Breaking bad S4 PL
5.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 15374 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Breaking Bad S4E6 PL
Najlepsze komentarze
Maciej_Kuptz 2024-04-19 10:36:04 +4
I AM THE DANGER! Odpowiedz
Maciej_Kuptz 2024-04-19 10:32:59 +4
Pyszna cola Odpowiedz
NotKio 2024-07-08 23:09:00 0
sometimes goon Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie