Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 15059 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar

Holly Gooding (Drew Barrymore) jest piękną i tajemniczą kobietą - czasami chłodną i niedostępną, czasami pełną eksplodującej pasji. Ktoś niezwykle do niej podobny (może właśnie ona sama?) jest sprawcą śmierci jej matki, lecz policja nie jest w stanie udowodnić winy Holly Gooding. Holly przenosi się do Los Angeles i zamieszkuje z Patrickiem (George Newbern), młodym pisarzem, który wkrótce dowiaduje się, że jego współlokatorkę prześladuje doppelganger - jej drugie wcielenie, straszna, nadludzka siła, piekielny sobowtór znaczący swoje istnienie zabójstwami. Psychiatra z kliniki, do której trafia Holly po kolejnym usiłowaniu popełnienia morderstwa na swoim bracie, ujawnia, że tylko prawdziwa miłość może zdjąć z nieszczęśliwej ofiary własnego wcielenia to przekleństwo. Czy Patrickowi uda się ocalić Holly? Czy Holly dowie się, kim naprawdę jest jej duchowe wcielenie?

pokaż cały opis
3.0 / 5 Oceny: 2
1059 godzin bajek dla dzieci.
Włącz CDA Premium w mniej niż 2 minuty!
Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Podwójne. wcielenie. 1993. Lektor.pl
Najlepsze komentarze
cur6241 2024-01-07 21:59:50 +2
dobry film Dzuekuje. Proszę więcej horrorów z tamtych lat. Świetny masz kanał. Pozdrawiam Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie