Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 15343 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: Meble Twojego Pomysłu
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2017-12-09

Wykonanie stołu do jadalni zaczynam oczywiście od z wymiarowania nieobrzynanej tarcicy dębowej i wybrania odpowiedniej jej części z której wykonam klejonkę na blat. Rozkrój tarcicy oczywiście odbywa się na niezastąpionej pilarce tarczowej ze stołem formatowym Felder K690S. Po przycięciu desek na długość zaczynam odcinać oflis z jednej strony każdej deski. Po usunięciu oflisu i bieli dotarłem do twardzieli i o nią tu chodzi. Deski tnę na odpowiednie szerokości tak aby było jak najmniej odpadu. Szerokość cięcia ustawiam na przykładnicy równoległej. Następnie przechodzę na wyrówniarko grubiarkę AD741 i zabieram się za usuwanie rzazu po pile i wyrównywanie nierówności. Deski strugam z każdej strony żeby mieć pełen obraz rysunku i koloru drewna. Jest to ważne aby po klejeniu klejonka była jednolitej barwy a rysunek drewna pasował w całości. Poukładane fryzy zaznaczam i nakładam klei Kleiberit 303.2. wszystkie elementy trafiają w ściski prasy stolarskiej. Cały blat podzieliłem na trzy klejonki tak żeby można było je włożyć do wyrównania w grubościówkę. Materiał się klei, a ja zabieram się za rozcinanie mniejszych desek które mi zostały z wcześniejszego cięcia. Przygotowuję fryzy do klejenia na nogi stołu. Po przecięciu i prze heblowaniu desek również w tym etapie układam fryzy tak żeby pasowały do siebie. Tym razem deski nie trafią w prasę, a na stół (strugnicę) w ściski ręczne. Do ściskania używam ścisków śrubowych i płaszczyznowych Wolfcraft. Nogi i klejonki na blat mam już poklejone, teraz przepuszczam przez grubościówkę aby uzyskać grubość blatu 40mm a nogi na 80mm x 80mm.

....................................................................................................

Zapraszam do Subskrypcji kanału YouTube, aby być na bieżąco:
https://www.youtube.com/channel/UCQxiiqbiHp77Ky2bdjMbbxg

Zajmujemy się realizacją nieszablonowych zamówień, głównie z drewna litego.
Jako jedyny, Warsztat Stolarski – Meble Twojego Pomysłu zalewa meble, przedmioty wykonane z drewna i łączy elementy wizualne za pomocą żywicy.

Dzięki video realizacjom krok po kroku, zobaczycie jak z Waszych pomysłów powstają wymarzone meble i przedmioty z drewna.

Pokażemy jak zrobić od podstaw meble i konstrukcje drewniane, jak wykonać pomoce i szablony przydatne w warsztacie. Zobaczycie również jak używać narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz maszyn do obróbki drewna. Podzielimy się z Wami wiedzą i nabytym doświadczeniem.

http://mebletwojegopomyslu.pl/
https://www.facebook.com/mebletwojegopomyslu/
http://www.spryciarze.pl/profil/507630
http://www.cda.pl/Meble_Twojego_Pomyslu
https://pl.pinterest.com/MebleTwojPomysl/

Warsztat Stolarski
Meble Twojego Pomysłu
.....................................................................................................

pokaż cały opis
W katalogu: Realizacje
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 15343 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Stół z drewna dębowego do jadalni / Oak dining table for the dining room
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie