Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 15027 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar

Festiwal Asser BluesDagen organizowany jest raz do roku w Assen, prowincji Drenthe w Holandii.
W ciągu trzech dni prezentują się zespoły głównie bluesowe, ale także rockowo-bluesowe, gospel, country, folk. Większość występów jest za darmo. Często grają w tym samych godzinach w różnych punktach miasta jak restauracje, sklep muzyczny czy sklep rowerowy. Z jednej strony jest to dobra promocja tych firm, a z drugiej minus ponieważ aby obejrzeć wszystkie występy trzeba przygotować się do biegania od jednego do drugiego miejsca z mapą w telefonie. W tym roku ulotki papierowe były, znalazłem w punkcie turystycznym, ale bez mapy i bez oznaczenia koncertów według numeracji na niej. Kolejnym minusem były błędne nazwy miejsc, których odnalezienie zabierało mi dodatkowy czas. Pomimo to restauracje, kluby i td. były przepełnione, co powodowało, że wiele osób stało na zewnątrz z myślą, że będą mogli zastąpić kogoś kto wyjdzie. Inni decydowali się nie czekać i szli do następnych koncertów.
Te minusy to tylko drobnostka, którą wynagradza profesjonalny poziom i doświadczenie z oddaniem swojego serca oraz duszy do bluesa przez muzyków. Występy wzbogacone są niepowtarzalnymi improwizacjami własnych utworów, coverów, solówek, tłumu tańczących, śpiewających, cieszących się pozytywną energią przybyłych miłośników reprezentowanych od najmłodszych do najstarszych pokoleń. Można kupić płyty z dedykacjami, zrobić sobie z nimi zdjęcia, pogadać na pełnym luzie, wymienić się kulturalnymi uwagami czy opiniami, poznać i nawiązać super znajomości, kontakty na kolejne lata, a może i nawet zaprosić do wspólnego koncertu bądź innego projektu.

Trzeci koncert, który nagrałem to występ solowy Erwina Nyhoffa

Więcej o muzyku na jego stronie: https://www.erwinnyhoff.nl/nl/

Więcej info o festiwalu: https://bluesassen.nl/

Subskrybowanie, lajki i komentarze z udostępnieniem filmu dalej mile widziane .

Zapraszam do wspierania moich projektów filmowych z wywiadami i podróżami poprzez zakup wybranych książek oraz innych produktów np. z kolekcji Franie i Doktorek w moim sklepie internetowym:
https://www.lukasfrankenstein.com/sklep/

Więcej o mnie:
https://linktr.ee/lukasfrankenstein

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 15027 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Erwin Nyhoff - Asser BluesDagen 2023, 4K, #3
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Logowanie