Materiał przeznaczony dla osób pełnoletnich

Niniejsza treść została uznana przez Użytkowników lub Administratora za treść nieodpowiednią dla osób małoletnich. Materiał może zawierać treści wrażliwe, w szczególności pornografię lub w sposób nieuzasadniony eksponując przemoc. Aby obejrzeć materiał Użytkownik musi mieć ukończone 18 lat lub posiadać zgodę przedstawiciela ustawowego na zapoznanie się z niniejszą treścią. Usługodawca zastrzega, że zgodnie z treścią Regulaminu, Użytkownikiem Serwisu może być wyłącznie osoba pełnoletnia lub małoletnia działającą za zgodą przedstawiciela ustawowego. Zapoznanie się z treścią z naruszeniem tych zasad następuje na wyłączną odpowiedzialność Użytkownika.

Odblokuj dostęp do 15023 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar

Interesujący horror który, nie wiedzieć czemu w wielu recenzjach określany jest jako BRYTYJSKA ODPOWIEDŹ NA TEKSAŃSKĄ MASAKRĘ PIŁĄ MECHANICZNĄ (Moim zdaniem nie ma żadnego podobieństwa...)

Wzbudzająca dreszcze opowieść o mrocznych sekretach mieszkańców pewnej starej angielskiej farmy. Dorothy Yates (Sheila Keith) spędziła w szpitalu psychiatrycznym prawie dwadzieścia lat. Mieszka teraz z oddanym mężem Edmundem (Rupert Davies) na starej farmie i zarabia na życie jako wróżka. Oboje ukrywają przed światem prawdę o tym, dlaczego trafili do zakładu zamkniętego popełnili serię zabójstw po to, by Dorothy mogła zjeść swoje ofiary. O jej skłonnościach nie wie nawet córka Edmunda Jackie (Deborah Fairfax), która na co dzień opiekuje się swoją siostrą Debbie (Kim Butcher) i czasami odwiedza ojca. Wkrótce prawda o zbrodniczej naturze Dorothy wychodzi na jaw.

pokaż cały opis
W katalogu: Horror
3.0 / 5 Oceny: 4
Włącz dostęp do 15023 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Zmora [1974](Lektor PL)
Najlepsze komentarze
bader202 2024-01-20 18:55:57 0
Dobry stary i zarazem mocny horror.Jak na angielskie kino to naprawde mnie zaskoczyl na plus.
Jak dla mnie warto obejrzec 7/10... Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie