avatar
Dodał: LANDRIYT
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2023-11-20

Dramat Gaviego... w meczu z Gruzją zerwał więzadła! To oznacza koniec sezonu dla zawodnika FC Barcelony

Współpraca landri.biznes@gmail.com

0:00 | Wstęp
0:52 | 14 do 0! Reprezentacja Francji zdemolowała Gibraltar! Kylian Mbappe trafił z połowy boiska
1:50 | Romelu Lukaku pobił rekord Roberta Lewandowskiego w Eliminacjach do Mistrzostw Europy! Belg zdobył 4 gole w 20 minut
2:28 | Kto już awansował na EURO 2024
3:16 | Niemcy przegrały z Turcją... Kibice gospodarza stłamszeni przez rywali
5:48 | Gavi zerwał więzadła w prawym kolenie... Koniec sezonu dla zawodnika FC Barcelony
7:19 | 1/3 składu Realu Madryt jest kontuzjowana
8:05 | W styczniu zakończy się przygoda Jadona Sancho z Manchesterem United!
9:04 | Co nas czeka?

#gavi #francja #lukaku

Autor kanału nie rości sobie żadnych praw do zdjęć/grafik/itp zawartych w filmie. Materiały są wykorzystane na podstawie prawa cytatu w ramach dozwolonego użytku, w celu umożliwienia widzom lepszego zrozumienia głównej części materiału.

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 14652 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Gavi KOŃCZY SEZON... 14 GOLI FRANCJI to jest REKORD! Lukaku LEPSZY od Lewandowskiego