Materiał przeznaczony dla osób pełnoletnich

Niniejsza treść została uznana przez Użytkowników lub Administratora za treść nieodpowiednią dla osób małoletnich. Materiał może zawierać treści wrażliwe, w szczególności pornografię lub w sposób nieuzasadniony eksponując przemoc. Aby obejrzeć materiał Użytkownik musi mieć ukończone 18 lat lub posiadać zgodę przedstawiciela ustawowego na zapoznanie się z niniejszą treścią. Usługodawca zastrzega, że zgodnie z treścią Regulaminu, Użytkownikiem Serwisu może być wyłącznie osoba pełnoletnia lub małoletnia działającą za zgodą przedstawiciela ustawowego. Zapoznanie się z treścią z naruszeniem tych zasad następuje na wyłączną odpowiedzialność Użytkownika.

Odblokuj dostęp do 14558 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: Lux0L

Jana jest córką bogatego urzędnika, która ma wszystko oprócz miłości rodzicielskiej. Trudne relacje z ojcem, brak przyjaciół i chęć ucieczki od rzeczywistości sprowadzają dziewczynę na drogę autodestrukcji i ona trafia do kliniki dla alkoholików i narkomanów.
Wydawałoby się, że to typowy rozwój fabuły, ale znajomość z byłym narkomanem, a obecnie psychologiem w klinice rehabilitacyjnej, Ilją, radykalnie zmienia życie obojga.

https://imdb.com/title/tt5877682/

pokaż cały opis
W katalogu: TRAILERY / ZWIASTUNY
5.0 / 5 Oceny: 2
Włącz dostęp do 14558 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Uzależnieni (2018) / Sezon 1 / Zwiastun / (Napisy PL)
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie