Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 14555 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: Prawicowy Internet
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2023-10-08
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 14555 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Agnieszka Holland nagra film o murze na granicy Izraela i Palestyny?
Najlepsze komentarze
avatar
anonim71 (*.*.1.71) 2023-10-08 14:05:18 +2
albo o tym :
Dariusz Matecki, jeden z największych hejterów w polskiej polityce, który odpowiada za media społecznościowe partii ministra sprawiedliwości, napisał dziś tweet, który jest właśnie wezwaniem do zabijania ludzi. Matecki wzywa do mordowania aktorów:
Matecki dołącza w ten sposób do walki z filmem Agnieszki Holland "Zielona granica". Wymienieni przez niego w tweecie Andrzej Szalawski, Michał Pluciński oraz Igo Sym to przedwojenni polscy aktorzy, którzy w czasie wojny kolaborowali z Niemcami. Szalawski i Pluciński zostali za to skazani na karę infamii, ale Igo Sym, który współpracował przy tym z Gestapo, został skazany przez Państwo Podziemne na śmierć i zabity przez likwidatorów z Armii Krajowej.
(Przy okazji: Matecki jest oczywiście ignorantem, bo nie wie, że Szalawski współpracował z okupacyjnymi władzami na rozkaz i za wiedzą dowódców z AK, ale to poboczny temat).
W swoim tweecie Matecki porównuje trzech kolaborantów, w tym Syma, który przyjaźnił się z gestapowcami i słusznie został skazany na śmierć, z aktorkami i aktorami grającymi w "Zielonej granicy". Są na jego "liście" osoby bardzo znane (zupełnym przypadkiem: opowiadające się przeciwko obecnej władzy, więc przez nią znienawidzone i wielokrotnie za publiczne pieniądze hejtowane), ale są na niej też osoby bardzo młode, które dopiero stoją na progu wielkiej kariery.
Matecki wzywa bowiem w tym tweecie do zabijania zdrajców ojczyzny, wskazując ich z imienia i nazwiska oraz porównując do kolaborantów z niemieckimi okupantami, w tym skazanych na śmierć, na których ten wyrok został wykonany. Matecki wie, że tak jego wpisy zostaną zrozumiane, podobnie jak Zbigniew Ziobro rozumie, że pisząc o mediach, których nienawidzi, że to "media polskojęzyczne", jako minister sprawiedliwości nazywa ich dziennikarzy zdrajcami Polski.
To wstrząsające. To podłość, która powinna Mateckiego wykreślić z życia publicznego. Ale ponieważ jest tylko wykonawcą woli swych politycznych właścicieli, więc zapewne czeka go za to nagroda. I ochrona całej machiny państwa, jeśli jego wezwania do użycia przemocy zostaną wysłuchane przez jakiegoś oszalałego "patriotę".
To nie jest hejt. To jest bezpośrednie wezwanie do używania przemocy fizycznej, w tym do zabijania przeciwników politycznych obozu władzy oraz wszystkich ludzi, których ta władza nie lubi. Zgłosiłbym to do prokuratury, ale to prokurator generalny godzi się na tę nienawiść i sam do niej zachęca.
cytat z onetu Odpowiedz
avatar
anonim184 (*.*.196.184) 2023-10-12 21:02:16 0
co to za pajac? Odpowiedz
avatar
anonim () 2023-10-08 08:00:57 0
Czyli o kim bo się pogubiłem Odpowiedz
avatar
anonim71 (*.*.1.71) wysłano z m.cda.pl 2023-10-08 07:52:53 0
Nagra film o faszystowskiej parti w Polsce, która zniszczyła ją, podzieliła naród, okradła z milionów złotych, antypolskich świniach Odpowiedz
avatar
anonim247 (*.*.174.247) 2023-10-08 08:01:11 0
@anonim71: Czyli o PiS Odpowiedz
avatar
anonim20 (*.*.12.20) 2023-10-08 07:51:19 0
Agnieszka Holland to Arka Gdynia. Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie