Materiał przeznaczony dla osób pełnoletnich

Niniejsza treść została uznana przez Użytkowników lub Administratora za treść nieodpowiednią dla osób małoletnich. Materiał może zawierać treści wrażliwe, w szczególności pornografię lub w sposób nieuzasadniony eksponując przemoc. Aby obejrzeć materiał Użytkownik musi mieć ukończone 18 lat lub posiadać zgodę przedstawiciela ustawowego na zapoznanie się z niniejszą treścią. Usługodawca zastrzega, że zgodnie z treścią Regulaminu, Użytkownikiem Serwisu może być wyłącznie osoba pełnoletnia lub małoletnia działającą za zgodą przedstawiciela ustawowego. Zapoznanie się z treścią z naruszeniem tych zasad następuje na wyłączną odpowiedzialność Użytkownika.

Odblokuj dostęp do 15306 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar

Zoo to film zrealizowany przez pięciu młodych, japońskich twórców na podstawie opowiadań Otsuichiego. Wszystkie mają wstrząsającą fabułę, są pełne strachu, smutku i bólu.
Zoo Pewien mężczyzna zabija kobietę w opuszczonym zoo. Codziennie robi jej zdjęcia, by uwiecznić rozkładające się ciało.
Kazari i Yoko Matka bliźniaczek, Kazari i Yoko, kocha tylko pierwszą z nich, a nad drugą się znęca. Kiedy Yoko próbuję się uwolnić spod psychopatycznego wpływu matki, wydarzenia przybierają niespodziewany obrót.
Seven Rooms Pewnego dnia młody chłopak i jego starsza siostra zostają uwięzieni w małym, betonowym pomieszczeniu.
So Far Rodzice pewnego chłopca giną w wypadku samochodowym. Niedługo później pojawiają się w swoim rodzinnym domu jako duchy.
When the Sun Shines Anime. Opowiada o wyjątkowym człowieku, który uczy się o życiu i śmierci w świecie, w którym większość ludzkości wyginęła.

pokaż cały opis
W katalogu: Horrory
3.0 / 5 Oceny: 5
Włącz dostęp do 15306 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: 2005 Zoo Napisy PL
Najlepsze komentarze
efkagom04 2023-10-13 03:09:53 +4
Supe r Odpowiedz
avatar
anonim39 (*.*.239.39) 2024-06-13 16:40:02 +1
Dobry, bardzo nieszablonowy. Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie