Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 15288 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: dlaCiebietv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2023-08-07

Zmiana organizacji ruchu nastąpiła na jednym ze skrzyżowań w dzielnicy Byczyna w Jaworznie. Nie dla wszystkich mieszkańców nowe rozwiązanie jest tak oczywiste, jak przypuszczali drogowcy, ale wszyscy mają nadzieję, że poprawi to bezpieczeństwo w tej części miasta. 

Zmiana organizacji ruchu nastąpiła na skrzyżowaniu ulicy Gwardzistów z ulicą Wysockiego w dzielnicy Byczyna w Jaworznie. Pojawiło się nowe oznakowanie poziome oraz pionowe.

Mieszkańcy od dawna sygnalizowali przedstawicielom miasta, że owe skrzyżowanie należy do bardzo niebezpiecznych i apelowali o zmianę. Zmiana nastąpiła i od teraz trzeba stosować się do nowych znaków.

Kierowcy, wjeżdżając od strony ulicy Gwardzistów, napotkają znak nakaz skrętu w prawo oraz znak ustąp pierwszeństwa. Oznacza to, że nie można korzystać ze skrzyżowania niczym z ronda. Natomiast kierowcy wyjeżdżający z ulicy Wysockiego napotkają znak stop oraz linię ciągłą.

Okoliczni mieszkańcy, których napotkaliśmy, mówią, że cieszy ich ta zmiana, chociaż na razie nie potrafią się jeszcze odnaleźć, a nowe rozwiązanie jest nieco skomplikowane i zajmie im trochę czasu, aż się do niego przyzwyczają. Mają jednocześnie nadzieję, że to rozwiązanie poprawi bezpieczeństwo w tej części miasta. 

Materiał pochodzi ze strony https://www.jaw.pl
#jaworzno #jawpl

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 15288 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu w Byczynie w Jaworznie
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie