Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 15037 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: dlaCiebietv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2023-08-02

Dominik Jastrząb z trzema medalami Mistrzostw Europy Juniorów w bilardzie. Trener Bogdan Wołkowski nie kryje dumy ze swojego zawodnika.

Dominik Jastrząb został Mistrzem Europy w konkurencji 10 bil, Wicemistrzem Europy w konkurencji 9 bil oraz zdobywcą 3. miejsca w konkurencji 14/1 na minionych Mistrzostwach Europy Juniorów, które odbyły się w Słowenii. Jaworznianin nie kryje, że jest to dla niego ogromny sukces i powód do dumy.

BYŁY TO MOJE NAJLEPSZE MISTRZOSTWA W KARIERZE - MÓWI DOMINIK JASTRZĄB

Rywalizacja nie należała jednak do najprostszych, a przeciwnicy byli z najwyższej półki. Emocji podczas takich mistrzostw nie brakuje, a skupienie jest na maksymalnym poziomie. Dla Dominika największym wyzwaniem była długość tego turnieju, który trwał 8 dni i przez cały ten czas trzeba było utrzymać maksymalną koncentrację.

Trener Bogdan Wołkowski nie kryje swojej dumy z Dominika oraz innych zawodników, których ma pod swoimi skrzydłami i którzy także brali udział w mistrzostwach. Trener jest zadowolony, że ich ciężka praca nie poszła na marne. Mimo że nie wszystkim udało się zdobyć medale, to zdobyli cenne doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości.  

CZUJĘ DUMĘ I RADOŚĆ Z OSIĄGNIĘĆ MOICH ZAWODNIKÓW - MÓWI BOGDAN WOŁKOWSKI 

To jednak nie koniec mistrzowskiej drogi Dominika. Z racji, że został Mistrzem Europy w konkurencji 10 bil, to został zaproszony na jesienne Mistrzostwa Świata Juniorów w Klagenfurtcie. Zmierzy się tam m.in. z 4 mistrzami każdej odmiany bilardu.   

Czego więc życzyć Dominikowi w dalszej karierze? Żeby chociaż w połowie udało się dorównać dokonaniom trenera Wołkowskiego oraz, aby kariera seniorska była również tak udana co juniorska mówi Dominik Jastrząb. 

UKS Fair Play Jaworzno pod wodzą Bogdana Wołkowskiego po raz kolejny udowadnia, że ma w swoim gronie bardzo utalentowanych zawodników, którzy potrafią sięgać po najwyższe laury. Trzymamy więc kciuki, aby i następnym razem Dominik oraz jego koledzy stanęli na najwyższym stopniu podium.


Materiał pochodzi ze strony https://www.jaw.pl
#jaworzno #jawpl

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 15037 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Dominik Jastrząb Mistrzem Europy Juniorów w bilardzie. Jaworznianin dumny ze swojego osiągnięcia
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie