Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 22881 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar

Pełnia-Dolunay odc 22

pokaż cały opis
W katalogu: Pełnia-Dolunay
5.0 / 5 Oceny: 4
Włącz dostęp do 22881 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Pełnia-Dolunay odc 22
Najlepsze komentarze
avatar
anonim119 (*.*.204.119) 2023-08-15 21:55:46 +22
Przepiękny odcinek wreszcie wyznali sobie miołść i stwierdzili że są szćzęślwym małżeństwem .Dziękuję i polecam !!!. Odpowiedz
avatar
anonim91 (*.*.38.91) 2024-07-14 13:18:36 +2
no i durna siksa powinna iść na pół życia do więzienia to może by jej troche rozumu przybyło Odpowiedz
avatar
anonim58 (*.*.17.58) 2024-06-10 07:44:14 +2
ALEZ MAJA POLOT SCENARZYSCI W TEJ , TURCJI ,,, W KAZDYM TYM ICH SERIALU ,,,SLOWO W KAZDYM PODKRESLAM I JUSTUJE TEN SAM SCHEMAT ,,,IDENTYCZNY , LASY , DOMKI NA PUSTKOWIU. NOCLEGI ,TO JEST JUZ NAPRAWDE NUDNE ,I ZALOSNE , WPLATUJA IDENTYCZNE WATKI DO KAZDEGO SERIALU , ...NIE MACIE TEGO DOSC/ Odpowiedz
avatar
anonim201 (*.*.116.201) 2024-06-26 15:43:13 +5
@anonim58: to nie ogladaj po prostu Odpowiedz
Antonina_Marszalek 2025-01-30 19:44:38 +1
To po co oglądacie Odpowiedz
ata0602 2026-04-12 16:34:59 0
Deniz niepotrzebnie zasiał ziarenko niepewności co do małżeństwa Nazli i Ferita u jego matki i ta teraz będzie się mieszać! Odpowiedz
ata0602 2026-04-12 16:36:00 +1
@ata0602: ale wiadomo dlaczego to robi, wciąż szuka powodu do rozstania Nazli z Feritem bo liczy na to, że dziewczyna zwiąże się z nim, ale ona go nie kocha. Odpowiedz
ata0602 2026-04-08 11:39:02 0
Fatos też działa mi na nerwy od samego początku - widziałam ją w dwóch serialach i w każdym jej nie trawię! Za to główna bohaterka i Deniz mi nie przeszkadzają jak większości. Odpowiedz
ata0602 2026-04-08 11:37:17 0
I głupia Asuman na miejscu zostawiła broń, z której postrzeliła zwyrodnialca, a ten dzięki temu ją znajdzie i będzie szantażował ją (i zapewne siostrę). Odpowiedz
ata0602 2026-04-08 11:48:00 0
@ata0602: O kurcze to nie była prawdziwa broń i Asuman w rzeczywistości nie postrzeliła tego typa tylko to intryga Hakana! Odpowiedz
ata0602 2026-04-08 11:31:23 0
Asuman jest głupia jak but i Nazli powinna ją już dawno odesłać do rodziców - przez nią dziewczyna i inni mają same kłopoty, a kochający się Nazli z Feritem prawie przypłacą to rozwodem. Odpowiedz
ata0602 2026-04-08 08:21:56 0
W sumie to, co Ferit zafundował Nazli było masakryczne - ta wyrahowana propozycja małżeństwa i presja ze strony Ferita, aby się zgodziła w poczuciu winy (choć wina leżała po stronie Asuman), te oświadczyny (musiała się czuć niezwykle podle po czymś takim - wg. mnie już lepiej gdyby wręczył jej pudełko mówiąc to jeśli się zgadzasz weźmy fikcyjny ślub na jakiś czas, a tak przez chwilę miała nadzieję, że to jednak będzie normalny, choć ślub był prawdziwy, bo przecież był to oficjalny urzędnik), karcenie jej za to, że się spóźniła na ślub (mimo, iż mogła zamarznąć w chłodni, gdyby nie Deniz) i nie danie jej możliwości wyjaśnienia tego i brak zainteresowania powodem jakby była nikim, ciągłe docinki jak mu z nią na początku małżeństwa źle (że musi ją znosić), a przecież oni się w sobie zakochali i gdyby Deniz nie wysłał pendrive'a to byliby normalną, szczęśliwą parą - ciężko pojąć zachowanie Ferita i tę nieczułość, mógł po prostu zachowywać się jak człowiek, a nie traktować jej jak szmatę. Odpowiedz
ata0602 2026-04-08 07:49:19 0
W sumie Nazli wiele znosiła: non stop wybryki Asuman (i to gł. ona pomagała jej wybrnąć z tarapatów i ponosiła ich konsekwencje), zimny, wyrahowany Ferit z propozycją małżeństwa na niby (przy tym jak obojga zaczęło łączyć coś prawdziwego, a potem tak jakby mieli zacząć żyć jak normalna para, z czego on szybko wycofał się, dowiedziawszy się o przyjeździe ex narzeczonej Pelin, przedłużanie tego fikcyjnego małżeństwa, bo przecież miało trwać trochę do po odzyskaniu Buluta przez Ferita, brak kontaktów cielesnych, co Ferit zaczął łamać, a potem bez słowa porzucił, powodując zdezorientowanie Nazli) i praktycznie bez wsparcia dla Nazli (poprosiła go bodajże o 1 rzecz: stawiennictwo podczas reportażu, na co Ferit przystał i czego nie dotrzymał z powodu ex, stawiający innych (np. swoją ex na pierwszym miejscu), zmaganie się z uczuciem Deniza, który chciał być w pobliżu Nazli, świadomość sporu między Feritem a Denizem (z powodu siostry i miłości do Nazli), ciągłe wizyty Pelin u Nazli, problemy finansowe w restauracji Nazli, przeciążenie pracą i psychiczne problemami innych - to cud, że tyle wytrzymała. Ferit powinien się już dawno ogarnąć i wyjaśnić sytuację z Nazli - podobno już dawno jej wybaczył, ale wciąż jakoś nie potrafił ... Odpowiedz
avatar
anonim24 (*.*.41.24) 2024-07-07 20:46:59 0
Nazli to taki pokurcz z koślawymi nogami , ma tylko piękne oczy . Odpowiedz
ata0602 2026-04-12 13:36:33 0
@anonim24: Wg. mnie Nazli jest piękną, zgrabną kobietą, a spojrzenie i uśmiech ma boskie. Fakt, czasem dziwnie chodzi, ale to wygląda tak jakby była zmęczona chodzeniem na obcasach przez cały dzień lub jakby założyła nowe buty i nie były jeszcze rozchodzone bądź po prostu źle się czuła w danych butach. Jestem w stanie to zrozumieć, dla mnie także nie każde buty są wygodne, a wtedy nie wygląda się najlepiej chodząc. Odpowiedz
avatar
anonim32 (*.*.162.32) 2024-07-06 16:04:03 0
Piszę któryś raz z rzędu , że to scenarzyści i producenci tureccy są beznadziejni , piszą i produkują takie nico , a aktorzy w miarę swoich możliwości to grają ( chociaż nie wszyscy nawet tego nie potrafią udźwignąć ) Odpowiedz
avatar
anonim59 (*.*.135.59) 2024-07-05 16:46:25 0
Ta paplanina Nazli jest bez sensu i bez końca . Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie