Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 15385 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: Bajkidladziecitv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2021-07-18

Zapraszam na video: Bajki edukacyjne dla 5 latka
ł
Nie zapomnij ęć i zostawić

Rozdziały filmu Bajki edukacyjne dla 5 latka :
00:00 Podróż do wnętrza ciała człowieka UKŁAD POKARMOWY
05:28 Dzieci Świata
16:40 Film edukacyjny o Polsce

Zestaw Bajki edukacyjne dla 5 latka rozpoczyna ciekawa historia truskawki Kasi. Kasia będzie zwiedzać układ pokarmowy człowieka od wewnątrz. Następnie Ala opowie nam o swoich przyjaciołach z różnych stron świata a na koniec poznamy Franka, który opowie nam o naszej Ojczyźnie Polsce.

Zaczynamy bajki dla dzieci edukacyjne:
Układ pokarmowy człowieka dla dzieci to animacja bajka edukacyjna. Ciało człowieka pokazane jest z perspektywy małej niepozornej truskawki. Okazuje się ona być specjalną agentką wysłaną aby odkryć jak funkcjonuje ludzkie ciało. Dziś zabierze dzieci na wycieczkę gdzie zwiedzą układ trawienny człowieka. Edukacyjna bajka dla dzieci zaczyna się od jamy ustnej, potem truskawka dostaje się do przełyku. Następnym etapem podróży po układzie pokarmowym jest żołądek. A na koniec jelito grube i cienkie. Nauka dla 5 latka o układzie pokarmowym to film który bardzo przyjemnie się ogląda. Spodoba się dzieciom w każdym wieku. Jest oprawiony w ładną grafikę i proste animacje. Bajki edukacyjne dla 5 latka youtube to świetna edukacja domowa :)

Następny film z serii bajki dla 5 latków:
Dzieci z różnych stron świata to film edukacyjny dla dzieci, przedszkolaków a także dla młodzieży szkolnej. Nasza rodaczka Alicja opowiada w nim o sobie a także przedstawia swoich przyjaciół dzieci z różnych stron świata Każdy z nim mówi o zaletach swojego kraju. Przedstawia zabytki opowiada o swoim jedzeniu i zwyczajach a także o swojej historii i języku. Film edukacyjny Dzieci z różnych stron świata to doskonała rozrywka połączona z nauką krajów świata. Młody widz może się dowiedzieć w którym miejscu na świecie znajdują się poszczególne państwa świata i kto w nich mieszka. Poznaje tu dzieci z całego świata :) Cała animacja zawiera wspaniałe kolorowe rysunki dzieci i symboli najbardziej oryginalnych krajów świata. Ala z Polski opowiada o dzieciach pochodzących z takich państw jak Francja, Anglia, Chiny, Japonia, Afryka, Egipt, Indie, USA i Grenlandia.
Obrazki użyte w animacji nauka dla 5 latków Dzieci z różnych stron świata pobrano z : https://www.freepik.com Designed by brgfx and macrovector https://www.freevectormaps.com greenland map https://www.vemaps.com egypt and china map

Ostatni film z zestawu bajki edukacyjne dla dzieci:
W animacji Kto ty jesteś? Polak mały poznajemy Franka , małego Polaka, który ma szeroką wiedzę o Polsce. Franek odpowiada na pytania ołówka Krystiana dotyczące Polski a Kredka Małgosia recytuje znane wiersze. W tym filmie edukacyjnym o Polsce dowiadujemy się jakie są symbole narodowe Polski, uzyskujemy odpowiedź gdzie leży Polska i skąd się wzięło Święto Niepodległości 11 Listopada. Na koniec Franek recytuje skróconą wersję wiersza Władysława Bełzy Kto ty jesteś? Polak mały. Bajki edukacyjne dla 5 latka po polsku kończą się w tym miejscu

filmy edukacyjne dla 5 latka przeznaczone są zarówno dla 5 latków, 6 latków a także dla starszych dzieci. Nie tylko dziecko które ma 5 lat może obejrzeć ten film.

#bajkiedukacyjne #bajkidladzieci #filmyedukacyjne

Bajki edukacyjne dla 5 latka bardzo przyjemnie się ogląda. Edukacja dla 5 latka w tej wersji spodoba się dzieciom w każdym wieku. Jest oprawiona w ładną grafikę i proste animacje. Filmy edukacyjne to świetna domowa zabawa :) Bajki edukacyjne bawią nawet 6 latki i sprawią dzieciom wiele radości.
Filmy edukacyjne: https://www.youtube.com/watch?vYlc6yxSe9xY&listPLrPkq6b7-6S7-Vf2T87ccOo8l-pj2daMQ
Rymowanki, wyliczanki i krótkie wierszyki: https://www.youtube.com/watch?vSfGvi3OUg-A&listPLrPkq6b7-6S77gLi6ewlS2hNOq7N2j6U4
Nauka angielskiego: https://www.youtube.com/watch?vWmnLm69oEpE&listPLrPkq6b7-6S4Uh83_X3piGXEuLSYfKyGV

Zasubskrybuj kanał BAJKI DLA DZIECI TV: https://www.youtube.com/channel/UCf-dvN-mCMPPPzEgKqwdKug?sub_confirmation1


Niektóre obrazki do wideo Bajki edukacyjne dla 5 latka pobrano z Vecteezy.com

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 15385 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Bajki edukacyjne dla 5 latka
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie