Billy Bathgate (1991) [1080p. BluRay]

Materiał przeznaczony dla osób pełnoletnich

Niniejsza treść została uznana przez Użytkowników lub Administratora za treść nieodpowiednią dla osób małoletnich. Materiał może zawierać treści wrażliwe, w szczególności pornografię lub w sposób nieuzasadniony eksponując przemoc. Aby obejrzeć materiał Użytkownik musi mieć ukończone 18 lat lub posiadać zgodę przedstawiciela ustawowego na zapoznanie się z niniejszą treścią. Usługodawca zastrzega, że zgodnie z treścią Regulaminu, Użytkownikiem Serwisu może być wyłącznie osoba pełnoletnia lub małoletnia działającą za zgodą przedstawiciela ustawowego. Zapoznanie się z treścią z naruszeniem tych zasad następuje na wyłączną odpowiedzialność Użytkownika.

Odblokuj dostęp do 14911 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: Kasia83J

Nowy Jork, rok 1935, czasy Wielkiego Kryzysu w Stanach Zjednoczonych. Billy Bathgate mieszka wraz z matką w slumsach w dzielnicy Bronx. Fascynuje go Dutch Schultz, jeden z największych gangsterów miasta.
Chłopak niespodziewanie wkrada się w łaski przestępcy i staje się najmłodszym członkiem jego gangu. Dutch powierza mu pod ochronę swoją dziewczynę Drew Preston (Nicole Kidman) i zakochuje się w niej...

pokaż cały opis
5.0 / 5 Oceny: 2
1059 godzin bajek dla dzieci.
Włącz CDA Premium w mniej niż 2 minuty!
Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Billy Bathgate (1991) [1080p. BluRay]
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie