W Co Inwestować w 2023 Według Roberta Kiyosaki.  Srebro Złoto Nieruchomości Czy Inwestycje W Tech ?
Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 12807 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar

Autor książki Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec Robert Kiyosaki opowiada o swoich doświadczeniach związanych z kryzysami gospodarczymi, w co warto inwestować w 2023, jak inwestować w nieruchomości i finansach osobistych. W 2020 roku napisał Kto ukradł moją emeryturę i jest właścicielem wielu biznesów, w tym firm nieruchomościowych. Mówi, że zarabia więcej pieniędzy w czasie kryzysu niż gdy rynek idzie w górę i jest gotów na kryzys. Świat jest obecnie w jednej z najbardziej niebezpiecznych sytuacji w historii, a globalna gospodarka i media społecznościowe dodają do niepewności. Robert jest zarówno podekscytowany jak i zaniepokojony tą sytuacją, ale radzi sobie lepiej w czasie kryzysów i chce chronić swoje aktywa. Sugeruje, że srebro jest obecnie największą okazją inwestycyjną, niepopularną, ale dobrą na ochronę swoich aktywów w trudnych czasach. Zaleca również zarabianie przez internet, jak inwestować w 2023 i w co warto inwestować, aby uzyskać zyskowne inwestycje i najlepsze inwestycje w nieruchomości. Czy warto inwestować? Robert odpowiada na to pytanie i udziela wskazówek dotyczących optymalizacji finansów osobistych.
#wcoinwestowaćw2023 #zarabianie #inwestowanie

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 12807 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: W Co Inwestować w 2023 Według Roberta Kiyosaki. Srebro Złoto Nieruchomości Czy Inwestycje W Tech ?
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Logowanie