Dzieci gorszego Boga (1986)

Materiał przeznaczony dla osób pełnoletnich

Niniejsza treść została uznana przez Użytkowników lub Administratora za treść nieodpowiednią dla osób małoletnich. Materiał może zawierać treści wrażliwe, w szczególności pornografię lub w sposób nieuzasadniony eksponując przemoc. Aby obejrzeć materiał Użytkownik musi mieć ukończone 18 lat lub posiadać zgodę przedstawiciela ustawowego na zapoznanie się z niniejszą treścią. Usługodawca zastrzega, że zgodnie z treścią Regulaminu, Użytkownikiem Serwisu może być wyłącznie osoba pełnoletnia lub małoletnia działającą za zgodą przedstawiciela ustawowego. Zapoznanie się z treścią z naruszeniem tych zasad następuje na wyłączną odpowiedzialność Użytkownika.

Odblokuj dostęp do 12823 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: olo1707

James (William Hurt) jest nowym nauczycielem mowy w szkole dla dzieci niesłyszących. Zakochuje się w pracującej tam byłej uczennicy, buntowniczej Sarze (Marlee Matlin), która woli pozostać w szkole niż ryzykować życie w wielkim świecie. Początkowo kobieta unika nauczyciela, nie chce czytać z jego warg, porozumiewa się tylko językiem migowym. Z czasem jej uczucie się zmienia.
opis użytkownika

Dzieci gorszego Boga to jeden z najlepiej przyjętych przez krytykę filmów lat 80-tych, uhonorowany aż czterema nominacjami do Nagrody Akademii i statuetką Oscara dla najlepszej aktorki - Marlee Matlin.
Przeniesiona na ekran broadwayowska sztuka jest wzruszającą historią gorącej miłości, która połączyła Sarah - głuchoniemą dziewczynę o silnej osobowości i jej idealistycznego nauczyciela Johna Leedsa. Początkowo Leeds traktuje Sarah jak zawodowe wyzwanie, ale wkrótce ich relacja nauczyciel - uczeń przemienia się w romans, a ten w namiętne uczucie, które pokonuje dzielącą ich barierę ciszy.
[opis dystrybutora]

pokaż cały opis
5.0 / 5 Oceny: 3
1059 godzin bajek dla dzieci.
Włącz CDA Premium w mniej niż 2 minuty!
Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Dzieci gorszego Boga (1986)
Najlepsze komentarze
avatar
anonim41 (*.*.89.41) 2023-02-10 00:10:56 +3
Do takich filmow jak ten wraca sie po latach i - nie zaluje!! Odpowiedz
avatar
anonim91 (*.*.3.91) 2023-01-31 22:26:40 +3
Znakomity film,zdobyl nagodę Oscar. Odpowiedz
polakmannheim 2023-03-17 05:42:09 +1
Wspaniały film :)) Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie