Duch Dziecka (Dusza) pociesza Swoją Matkę Realny  ღ Jasnowidzjacek. blogspot. com

Duch Dziecka (Dusza) pociesza Swoją Matkę Realny ღ Jasnowidzjacek. blogspot. com

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 4765 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar

7-letni Chłopczyk z Filipin, o imieniu Trebby, zmarł we wrześniu 2015 roku. W dzień Jego pogrzebu, sala, w której stała Jego biała trumienka, została otoczona przeróżnymi kwiatami, zdjęciami i białymi balonami. W filmie można zauważyć jak jeden z balonów, jest jakby prowadzony przez zmarłe dziecko, w stronę opłakującej Jego Matki.

Mama, która jest w ogromnej rozpaczy, nie mogąc pogodzić się z Jego śmiercią, widzi to zjawisko. Wie o tym, że to Dusza Jego synka daje znak, poprzez Balon, aby się uspokoiła. Przez balon chce przytulić i pożegnać się z Matką po raz ostatni.

Niektórzy uważają, że to przeróbka, za pomocą programów do obróbki wideo lub Blef. Nie tym razem. Dusza po opuszczeniu Ciała Fizycznego ma na tyle Energii, aby móc przenosić nawet przedmioty cięższe niż ten mały balon. Potem już się wypala, jeśli nie odejdzie do Światła / Świata Dusz. Osoby zmarłe (Dusze) nawiedzają, bo są zatrzymywane przy Ziemi (w Świecie Astralnym) przez tęsknotę i rozpacz. To tragizm dla Duszy, jak i osoby, która nie godzi się ze śmiercią Swojego bliskiego, a właściwie ze śmiercią Jego Ciała Fizycznego (4 inne Ciała są Wieczne). Zatrzymana Dusza przez rozpacz, (niską wibrację, będąc w Stanie Strachu), odbiera od takiej Osoby Życiodajną Energię. Nie może odejść do Świata Dusz i Żyje w zawieszeniu. Dlatego Osoby zajmujące się Przewodnictwem Dusz, mogą takiej Duszy pomóc, jak i Osobie, która ma nawiedzenia.

✔ MEDIUMizm — Egzorcysta — Nawiedzenia, Nękanie, Opętane Domy i Tereny przez Dusze Zmarłych: http://jasnowidzjacek.blogspot.de/p/medium-nawiedzenia-nekanie-opetane-domy.html

✔ Uzależnienie się od Materii — Nowe DOŚWIADCZENIE: http://jasnowidzjacek.blogspot.de/2016/01/uzaleznienie-sie-od-materii-nowe.html

pokaż cały opis
W katalogu: Filmy JasnowidzJacek.blogspot.com
Ten film znajduje się w poczekalni.
5.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 4765 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie