Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 15355 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: dlaCiebietv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2022-12-27

Zmiana organizacji ruchu na ul. Grunwaldzkiej w Jaworznie. Od 27 grudnia, w ramach prowadzonej przebudowy, zamknięty zostanie jeden z pasów drogi w rejonie ul. Cegielnianej.

Jak podaje Urząd Miejski w Jaworznie, zamknięty zostanie odcinek jezdni w stronę centrum Jaworzna na wysokości urzędu skarbowego. Ruch samochodowy poprowadzony zostanie w dwóch kierunkach pasem dotychczas prowadzącym w stronę Osiedla Stałego.

Przypomnijmy, że ramach remontu przebudowana ma zostać konstrukcja jezdni DK70 w obu kierunkach. Prace obejmą odcinek około 240 metrów w rejonie ulicy Cegielnianej i Piłsudskiego.

Dodatkowo, przebudowane zostanie odwodnienie wraz z infrastrukturą wodociągową i kanalizacją, zjazdy publiczne i indywidualne, ciągi piesze, pieszo-rowerowe i pasy zieleni.

Zmienią się też cztery zatoki autobusowe w śladzie ul. Grunwaldzkiej (DK79). Wymieniona zostanie na nich nawierzchnia z kostki kamiennej na nawierzchnię betonową.

Modernizacja ww. odcinka ul. Grunwaldzkiej ma kosztować około 6,2 mln zł. 3,5 mln zł z tej kwoty to dofinansowanie zewnętrzne.

Zakończanie prac planowane jest na 30 czerwca 2023 roku.

Materiał pochodzi ze strony https://www.jaw.pl
#jaworzno #jawpl

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 15355 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Zmiana organizacji ruchu na ul. Grunwaldzkiej okolice urzędu skarbowego
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie