Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 14986 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: STOP PIRAT
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2022-12-08

Wystarczyło kilka godzin, aby policjanci zajmujący się bezpieczeństwem w ruchu drogowym wystawili blisko 30 mandatów na odcinku autostrady A4 w rejonie Środy Śląskiej. Wszystkie trafiły do kierowców pojazdów ciężarowych, którzy mimo obowiązującego zakazu, wyprzedzali inne pojazdy. Spotkania z mundurowymi kończyły się mandatami w wysokości 1000 złotych, a na indywidualne konta kierowców trafiało aż 15 punktów karnych.

Mundurowi w oznakowanych i nieoznakowanych radiowozach, wsparci przez operatorów drona, zatrzymywali do kontroli drogowych tych kierujących, którzy nie stosowali się do zakazu wyprzedania innych pojazdów przez samochody ciężarowe. Kilka patroli jednocześnie, współdziałając ze sobą, namierzało popełniające wykroczenia osoby, a następnie w bezpiecznych miejscach, dokonywało kontroli. Kierowcy, którzy ignorowali znak B-26, musieli liczyć się z surowymi konsekwencjami swojego zachowania.

Kolejny raz apelujemy o ostrożność podczas poruszania się po drogach naszego województwa! Zwłaszcza na autostradzie A4, gdzie praktycznie każde zdarzenie nie tylko generuje niebezpieczeństwo utraty zdrowia, a nawet życia, ale też powoduje ogromne zatory drogowe. Te często potrafią mieć długość nawet kilkunastu kilometrów i mimo poświęcenia ze strony Policji i innych służb, ich rozładowanie może trwać nawet kilka godzin. Dlatego prosimy, aby dla własnego bezpieczeństwa i komfortu, stosować się do obowiązujących przepisów oraz podczas podróży myśleć nie tylko o sobie, ale też o innych użytkownikach dróg.

Źródło: KWP Wrocław

Zapraszam Cię do zasubskrybowania kanału, ocenienia i skomentowania filmu oraz dalszego udostępniania.
Jeśli masz ciekawy film, wyślij go na adres e-mail: stoppirat2020@gmail.com
Większe filmy możecie wysyłać przez Dysk Google lub bez zakładania konta przez https://wetransfer.com
instagram: stop_pirat
facebook: https://www.facebook.com/STOPPIRAT

Kamera samochodowa to nasza druga para oczu, która widzi więcej i przez cały czas. Zdecydowanie poprawia nasze bezpieczeństwo, a także jest najlepszym pełnomocnikiem w sytuacji wątpliwej, której gdyby nikt nie nagrał, nikt by w jej przebieg nie uwierzył.

pokaż cały opis
4.0 / 5 Oceny: 12
Włącz dostęp do 14986 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Policyjny dron vs. ciężarówki na autostradzie A4. STOP PIRAT
Najlepsze komentarze
sagi87 2022-12-11 18:50:39 +1
Dzięki bogu że policja była na miejscu i czuwa nad naszym bezpieczeństwem, jednak myśe że kary są zdecydowanie za niskie co to jest 1000zł i 15 pkt za jakze niebezpieczne wyprzedzanie sie na autostradzie... Według mnie powinni odrazu konfiskować zestaw wystawiac na aukcje a kierowce pakować do wiezienia tak aby pozbyc się wszystkich kieowcow kat C a towar niech nam dronami policja rozwozi bedzie bezpieczniej Odpowiedz
avatar
anonim73 (*.*.12.73) 2022-12-14 13:37:05 0
@sagi87: racja, no i jeszcze obcinać ręce i nogi żeby nie mógł więcej wsiąść za jakiekolwiek kółko, a męskim potomkom łamać palce za takiego ojca, żeńskim podsyłać faceta w czarnej sukience... Odpowiedz
ragnar-89 2022-12-22 22:21:26 0
No w końcu ileż można czekać aż ktoś się weźmie za tych skur... w Tirach Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie