Kraków - PROTEST EKONOMICZNY - Nie ma chleba bez wolności (15.10.2022)
Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 13951 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar

Protest ekonomiczny Nie ma chleba bez wolności rozpoczął się w samo południe na Rynku Głównym w Krakowie. Demonstranci przeszli ulicami Krakowa pod Pomnik Grunwaldzki. Następnie odbyła się także debata pt. Jak odzyskać Polskę?, którą poprowadził Piotr Szlachtowicz. W wydarzeniu wzięli udział m. in. prezes Pobudki Roman Fritz, a także prof. Ryszard Zajączkowski.

Miejscem spotkania protestujących była płyta Rynku Głównego pod Wieżą Ratuszową, gdzie przez dwie godziny trwał wiec. Następnie manifestujący przeszli pod Pomnik Grunwaldzki. Jak informowali organizatorzy wydarzenia protest w naszym zamyśle jest pozbawiony aspektu politycznego. Ostatnim punktem wydarzenia była debata pt. Jak odzyskać Polskę? w DH Jubilat, w której wzięli udział m. in.: Ryszard Zajączkowski, Olaf Swolkień , Robert Paliga, Paweł Nogal. Konferencję poprowadził Piotr Szlachtowicz.

- Doszło do bezprecedensowego wydarzenia jakim jest połączenie się wszystkich liderów grup i organizacji wolnościowych z terenu województwa małopolskiego. Zjednoczyliśmy się dla zorganizowania wiecu oraz marszu - pisali przed wydarzeniem jego organizatorzy.

Hasło, które towarzyszy manifestującym pochodzi z pamiętnych protestów poznańskich z 1956 roku: Nie ma chleba bez wolności.

- Inflacja to rezultat: lockdownów, sanitaryzmu, klimatyzmu, sankcji i drukowania pieniądza bez pokrycia z naruszeniem zasad zapisanych w Konstytucji. Żądamy zaprzestania tych niszczących gospodarkę działań. Ani rząd ani totalna opozycja nie pozwalają o tych i o innych ważnych dla Polski i Polaków sprawach głośno mówić - apelowali protestujący.

https://gazetakrakowska.pl/krakow-na-rynku-glownym-odbyl-sie-krakowski-protest-ekonomiczny-nie-ma-chleba-bez-wolnosci/ar/c1-16963063

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 13951 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Kraków - PROTEST EKONOMICZNY - Nie ma chleba bez wolności (15.10.2022)
Najlepsze komentarze
d3771 2022-10-19 16:12:40 +1
https://www.youtube.com/watch?v=t6Yc5cgXOB4 Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie