Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 14558 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: dlaCiebietv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2022-09-02

Nowe tereny pod zabudowę mieszkaniową powstaną w rejonie ulicy Świętego Wojciecha na Warpiu informuje Miejski Zarząd Dróg i Mostów w Jaworznie.

Miejski Zarząd Dróg i Mostów rozstrzygnął przetarg i podpisał umowę na roboty budowlane w kilku lokalizacjach na terenie Jaworzna m.in. w rejonie ulicy św. Wojciecha. Jak czytamy na stronie tej miejskiej jednostki pozwoli to przygotować nowe, dotąd niezagospodarowane, tereny w mieście pod zabudowę mieszkaniową. Droga w rejonie ul. św. Wojciecha zyskać ma odcinek o długości 594 m.

Projekty inwestycyjne związane z obudową infrastrukturalną przyszłościowych terenów mieszkaniowych, realizowane są w całości z pozyskanych przez nas środków zewnętrznych mówi Łukasz Kolarczyk, Zastępca Prezydenta Miasta Jaworzna.

Miasto zyskało 5,5 mln złotych na pakiet inwestycji służących uzbrojeniu nowych terenów mieszkaniowych w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. W dofinansowanym projekcie nowe drogi i infrastrukturę wodno-ściekową zyskają wkrótce gminne kompleksy mieszkaniowe w Dąbrowie Narodowej, Borach, Gigancie i właśnie Warpiu.

Źródło: UM Jaworzno 


Materiał pochodzi ze strony https://www.jaw.pl
#jaworzno #jawpl

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 14558 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Nowe tereny pod zabudowę mieszkaniową powstaną na Warpiu
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie