Jaworznickie Laboratorium Biznesu oficjalnie otwarte.  Zapowiada się bardzo ciekawie
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 14906 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: dlaCiebietv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2022-08-02

Jaworznickie Laboratorium Biznesu zostało dzisiaj, 2 sierpnia 2022 roku, przedstawione światu, jako nowa przestrzeń w naszym mieście, w której młodzi przedsiębiorcy oraz już ci bardziej doświadczeni, będą mogli rozwijać swoje biznesy, wpływając przy tym na przyszłość Jaworzna.

Jaworznickie Laboratorium Biznesu to przestrzeń, gdzie młodzi ludzie, a także młodzi przedsiębiorcy mogą uzyskać wsparcie podczas zakładania swoich pierwszych działalności - mówi dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy Łukasz Curyło. Dodatkowo pracownicy, jak chociażby prawnik czy księgowy, będą mogli doradzić w wielu kwestiach. Młody przedsiębiorca będzie więc mógł w tym miejscu znaleźć wsparcie, a także uczyć się od podstaw jak prowadzić działalność gospodarczą w naszym kraju.

Czy po takiej inwestycji można śmiało powiedzieć, że miasto Jaworzno staję twarzą do przedsiębiorców? Rzecznik prasowy Filip Szatanik nie ma wątpliwości. Miasto obserwuje tendencje rynku, także okoliczności, jakie zachodzą na rynku pracy i stara się za nimi podążać, tak aby w przyszłości było dostatecznie dużo miejsc pracy dla specjalistów z naszego miasta, a także, aby takich specjalistów móc tworzyć. Stąd inwestycja w taką instytucję. Dodatkowo miasto chcę łączyć oczekiwania biznesów jaworznickich przedsiębiorców z wyzwaniami, jakie niesie współczesny rynek pracy - dodaje rzecznik.

JAWORZNO JEST MIASTEM NOWOCZESNYM I CHCE GRAĆ W LIDZE NOWOCZESNYCH POLSKICH MIAST - MÓWI FILIP SZATANIK  

Gdyby więc jakiś młody przedsiębiorca albo już długo działający na naszym rynku biznesmen, chciał podjąć współprace, to kroki do tego są bardzo proste. Wystarczy bowiem zarejestrować się poprzez stronę Jaworznickiego Laboratorium Biznesu albo poprzez Powiatowy Urząd Pracy lub po prostu przyjść do lokalu i tam porozmawiać z pracownikami. 

Mamy nadzieje, że to nie ostatnia taka inwestycja w naszym mieście i że Jaworzno dalej będzie rozwijać się w tym kierunku. W końcu jak przekonuje rzecznik miasta - włodarze Jaworzna chcą, aby było ono właśnie dla młodych ludzi, młodych przedsiębiorców, tak aby oni nie uciekali z miasta, tylko właśnie w nim się rozwijali i rozwijali także swoje biznesy. Dodatkowo chcą pokazać możliwości i tworzyć dla nich miejsca pracy.

Jaworznickie Laboratorium Biznesu swoją siedzibę ma przy ulicy Bocznej 7k na osiedlu Podwale. Przestrzeń jest nowoczesna i skonstruowana tak, aby jej użytkownicy czuli się, jak najlepiej i aby jak najskuteczniej mogli rozwijać swoje przedsiębiorstwa lub aby mogli je stawiać od podstaw bez większych kłopotów.


Materiał pochodzi ze strony https://www.jaw.pl
#jaworzno #jawpl

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 14906 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Jaworznickie Laboratorium Biznesu oficjalnie otwarte. Zapowiada się bardzo ciekawie
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie