Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 14564 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: dlaCiebietv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2022-07-22

Letni Festiwal Rocka odbędzie się już w najbliższy weekend w Klubie Relax. Pomysłodawca i organizator Marek Malisz zapewnia, że będzie grubo.

Letni Festiwal Rocka znowu w Jaworznie i znowu w legendarnym Klubie Relax. Jego pomysłodawca oraz organizator, a także Zastępca Dyrektora ATElier Kultury w Jaworznie Marek Malisz zapewnia, że będzie grubo i nikt nie pożałuje tego wspólnie spędzonego czasu.

Tegoroczna edycja zapowiada się bardzo optymistycznie, ponieważ zgłosiło się bardzo dużo zespołów z całego kraju. Było tyle chętnych kapel, że niektórym trzeba było podziękować. Zazwyczaj, podczas poprzednich edycji odbywały się 4 koncerty dziennie, w tym roku przez chwile miałoby 7 koncertów dziennie, jednakże przez fakt wycofania się dwóch kapel z powodu zakażeń koronawirusem, koncertów będzie 6 każdego dnia. Co i tak jest bardzo dużo liczbą, prosta matematyka podpowiada, że to aż 12 koncertów podczas jednej edycji.

Festiwal zawsze był nastawiony na mocne, młode zespoły, które dają dużo energii i mają ten pazur w sobie, są takimi młodymi wilkami. Nie inaczej będzie podczas tej edycji. Pomimo że drzewiej bywało, iż niektóre zespoły grały lżej, inne mocniej, to w tym roku szykuje się duża dawka prawdziwego rocka.

BĘDZIE GRUBO - ZAPEWNIA MAREK MALISZ  

Każdy koncert będzie trwał 30 minut, z racji przerw technicznych spowodowanych przepięciem się zespołów, ale można być pewnym, że te półgodziny szaleństwa pod sceną zdecydowanie się opłaci. Pomiędzy koncertami będzie można skorzystać z ogródka, gdzie prawdopodobnie będzie grill oraz zimne napoje.   

Nie zabraknie także reprezentantów Jaworzna, ale nie chcemy zdradzać szczegółów. Musicie przyjść i sami się przekonać. Organizatorzy przygotowani są na tłumy fanów rocka, więc i my zachęcamy do przybycia.

W końcu wejście jest bezpłatne, a jak to mawiają - gratis to uczciwa cena. 

Letni Festiwal Rocka już w ten weekend 23-24 Lipca w Klubie Relax.  

Rozkład jazdy:
SOBOTA - 23 LIPCA


16:00 OTWARCIE 1 DNIA LFR
16:30 418
17:30 SCARLESS
18:30 The Ace of Void
19:30 Hrust
20:30 Besto
21:30 Chase The Angel


NIEDZIELA 24 LIPCA


15:00 OTWARCIE 2 DNIA LFR
15:30 Kinless
16:30 Free air
17:30 GHOST MIND
18:30 White Deer
19:30 Nojak
20:30 Ostrożnie

Materiał pochodzi ze strony https://www.jaw.pl
#jaworzno #jawpl

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 14564 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Letni Festiwal Rocka już w ten weekend - będzie grubo!
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie