Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 14973 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar

Pierwszy tom koreańskiej mangi (manhwy) ElType!
Początek historii, w której spotyka się trójka głównych bohaterów - czarodziejka o wybuchowym charakterku, chłopiec pragnący siły oraz dobroduszna elfka.

(Kiedyś manga znajdowała się na centrum-mangi, niestety teraz nie jest już dostępna do czytania online z pewnych powodów... dlatego umieszczam ją tutaj! Mam nadzieję, że kolejne strony nie zmieniają się zbyt szybko ^^ )

Tłumaczenie, typesetting, cleaning i edycja:
Kathe

Korekta:
Cini

Wiele lat temu istniał Kryształ EL, którego tajemniczy blask rozpraszał mrok i sprawiał, że na całym kontynencie Elios gościł urodzaj, a życie rozkwitało tam w całej swej okazałości. Niestety spokój nie trwał wiecznie i któregoś dnia kontynent spowiła mgła wojny. Ludzie w swej chciwości nadużywali mocy boskiego kryształu, przez co jego moc stała się niestabilna. Ostatniego Dnia, kiedy zakłócenia mocy osiągnęły swoje apogeum, EL rozpadł się na tysiące drobnych odłamków, sprawiając, że na kontynencie znów zapanował mrok, a życie przetrwało jedynie w miejscach, w których spadły odłamki kryształu. Istoty, którym udało się przetrwać, starały się odnaleźć wszystkie odłamki i złożyć je w całość, by przywrócić EL jego dawny blask. Na poszukiwania kryształu wyruszyła również trójka młodych rekrutów - czarodziejka o wybuchowym charakterku, chłopiec pragnący siły oraz dobroduszna elfka.

ElType! jest to seria magazynów stworzonych przez KOG, twórcę gry Elsword (na fabule której oparta jest przedstawiona historia).

Swoją drogą, powodzenia na maturach wszystkim, którzy jutro do niej przystępują ^^ Oby blask boskiego kryształu EL oświecił was i byście wszyscy zdobyli po 100% z każdego przedmiotu!
...a jak nie zdacie to zostaniecie kurtyzanami Angkora w
PHAHAHAHAHA /\( w )/\

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 14973 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: [Elsword Manga] ElType! - Potrójne kłopoty (Tom 1)
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie