Wojna dla Bogaczy ...  eng ...
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 10468 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar

$40 billion to Ukraine indefensible Rep. Roy, Qźwa, a gdzie pójdą te $$$ Mld? do kogo one trafią i na co będą przeznaczone, wydane? i gdzie są (rz)ydowscy oligarchowie z pewnej krainy, chyba, że to oni siedzą sobie teraz wygodnie w USA i oni to teraz finansują, ale nie sądzę, jeden mojsiu pow. że USA zamienią w pustynię.

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 10468 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Wojna dla Bogaczy ... eng ...
Najlepsze komentarze
1dziad1 2022-05-22 02:16:12 +2
Senat Stanów Zjednoczonych przyjął ustawę o nowym pakiecie wsparcia dla Ukrainy o wartości 39,8 miliarda dolarów. Środki mają pójść między innymi na uzbrojenie, pomoc dla uchodźców i wsparcie gospodarcze. Aby ustawa weszła w życie, musi ją jeszcze podpisać prezydent USA Joe Biden.

Projekt przeszedł stosunkiem głosów 86 do 11. Wszystkie głosy na nie zostały oddane przez senatorów z Partii Republikańskiej.

Rosja - Ukraina. Nowy pakiet wsparcia USA
- To duży pakiet, który odpowie na duże potrzeby walczącego o przetrwanie narodu ukraińskiego - powiedział lider demokratycznej większości Chuck Schumer. Dodał, że przyjmując tę ustawę, Senat wysyła do Ukraińców wiadomość o tym, że "pomoc jest w drodze, prawdziwa pomoc, znacząca pomoc, pomoc, która może zagwarantować Ukraińcom zwycięstwo" w wojnie z Rosją.
Pakiet nowej pomocy dla Ukrainy został zatwierdzony przez Izbę Reprezentantów 10 maja. Ustawa mogłaby zostać przegłosowana w Senacie szybciej, ale przyspieszona procedura została zablokowana przez republikańskiego senatora Randa Paula.

Rząd USA apelował do parlamentarzystów o szybkie procedowanie ustawy, przypominając, że 19 maja skończą się fundusze, które administracja prezydenta Bidena może wydać na pomoc wojskową dla Ukrainy w ramach wcześniejszych upoważnień.

Amerykański Kongres przegłosował w marcu przeznaczenie na wydatki związane z wojną na Ukrainie, w tym pomoc zbrojeniową i dla uchodźców, 13,6 mld dolarów. Wraz z nowym pakietem amerykańska pomoc będzie opiewała na blisko 54 mld dolarów.

Amerykański pakiet wsparcia dla Ukrainy
W przegłosowanym pakiecie zwiększającym budżet m.in. Pentagonu i Departamentu Stanu ponad 20 mld dolarów to wydatki związane z bezpieczeństwem i pomocą dla Ukrainy. Akt uprawnia prezydenta do przekazania Ukrainie z zasobów USA uzbrojenia o wartości 11 mld dolarów, a także przeznacza dodatkowe 6 mld na program Ukraine Security Assistance Initiative, w ramach którego Pentagon m.in. kupuje uzbrojenie dla Ukrainy bezpośrednio od producentów.

8,7 mld dol. przeznaczone jest na uzupełnienie składów broni przesłanej Ukrainie, a 3,9 mld - na działania wojsk USA w Europie i pomoc sojusznikom ze wschodniej flanki NATO. Kolejne 4 mld zostaną przeznaczone na "dodatkowe wsparcie wojskowe dla Ukrainy i krajów dotkniętych sytuacją na Ukrainie" i modernizację ich wojsk. Dodatkowe 600 mln ma zostać użyte do zwiększenia produkcji uzbrojenia.

W ramach wydatków "cywilnych" 8,7 mld dolarów ma zostać przeznaczone na pomoc gospodarczą dla ukraińskiego państwa, 4,35 mld na wsparcie żywnościowe dla osób dotkniętych głodem na całym świecie i łącznie ok. 1,35 mld na wsparcie dla uchodźców.
Tyle z oficjalnych info dla biednego misia z kompleksem izraelickim. Odpowiedz
Truth_or_Lie 2022-05-22 11:59:04 0
@zen105: W tym ostatnim zdaniu, to tworzysz nowego Orwella. Odpowiedz
Truth_or_Lie 2022-05-21 19:57:10 +2
Tyle broni z całego zachodu. Tyle $$$=kasy, fucktycznie Wojna dla Bogaczy, a my mamy Show i ćpamy się wiadomościami haha ... lol ... Let's go to bed Hey ;) Odpowiedz
avatar
anonim242 (*.*.134.242) 2022-05-21 22:50:45 0
Jest szansa pokonac wroga bez martwego jednego zolnierza to nie dziw sie ze pakuja kase. Przez lata musieli sie z Rosja liczyc a teraz nadarzyla sie okazja. Usa uchodzcow przeciez do siebie nie bierze pomaga tylko wysylajac bron - tacy przyjaciele ukrainy. Odpowiedz
avatar
anonim242 (*.*.134.242) 2022-05-22 12:59:41 0
@Truth_or_Lie: Znajda innego wroga - terrorystow sa chinczycy moze kiedys padnie na Polske. Rosja niestety jest dla nich realnym wrogiem i do tego konkurentem ekonimicznym(kto jest liderem eksportu gazu LNG) ?
Mozna zawsze znalezc wroga fikcyjnego medialnego jak Afganistan Irak. Takiego co w kazdej chwili mozna zniszczyc ale sie tego nie robi zeby straszyc nim ludzi. Taki wrog jest wygodnieszy bo sie go kontroluje. Wroga sie zawsze znajdzie. Odpowiedz
Truth_or_Lie 2022-05-22 13:19:15 0
@anonim242: I to jest właśnie takie pisanie, jeszcze raz: Cała planeta jest pod Kontrolą, Dominacją i pod Panowaniem USA i co wtedy? na moim kanale jest Biden, który mówi na temat NWO i kto ma być liderem tego NWO w wersji ang.
Odpowiedz
Pokaż wszystkie odpowiedzi [2]
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Logowanie