jest kilka błędów. Tak wiem nie zapier dala się w mieście no ale tak to już bywa a po za tym by uniknąć takich sytuacji po włączeniu czerwonego przez około 3-5 sek wszyscy powinni mieć czerwone.
A po to byście myśleli to mogło by być tak że spieszył się do szpitala albo jechało by pogotowie wiele razy widziałem jak się wiara pchała "BO ON MA ZIELONE" zacznijcie trochę myśleć.
Odpowiedz
anonim161(*.*.94.161)2014-10-27 13:28:100
@DOOMSDAY: Jak sie spieszy do szpitala, to w dalszym ciagu trzeba myslec. Odpowiedz
Komentarze z FB
Dodaj komentarz
Tak wiem nie zapier dala się w mieście no ale tak to już bywa a po za tym by uniknąć takich sytuacji po włączeniu czerwonego przez około 3-5 sek wszyscy powinni mieć czerwone.
A po to byście myśleli to mogło by być tak że spieszył się do szpitala albo jechało by pogotowie wiele razy widziałem jak się wiara pchała "BO ON MA ZIELONE" zacznijcie trochę myśleć. Odpowiedz
Odpowiedz