Jesteś tutaj: 
Profil użytkownika Diana

Statystyki

Najpopularniejsza gra wędkarska online! Udaj się z wędką na wirtualne łowiska. Rozwijaj swoją postać, ulepszaj sprzęt, testuj różne wędki, haczyki, przynęty, aby złowić prawdziwego potwora!
Kliknij aby zagrać: Na ryby.
Zostań farmerem i stwórz swoją wirtualną farmę. Mając konto w cda.pl twój postęp w grze zostanie zapisany automatycznie.
Kliknij aby zagrać: Wiejskie Życie 2.
Przenieś się do zwariowanego świata Wormsów i walcz o bezpieczeństwo w swojej galaktyce. Kliknij aby zagrać: Galaxy Life.
Nowość Nowa gra społecznościowa od Plingi - twórcy Wiejskiego Życia. Wkrocz do świata marzeń w którym praktycznie wszystko jest możliwe. Kliknij aby zagrać: Świat Marzeń.

Wiejskie Życie 2

Nowe misje w kultowym Wiejskim Życiu - sprawdź jak zmieniła się jedna z najpopularniejszych gier na świecie! Zostań farmerem i stwórz swoją wirtualną farmę. Mając konto w cda.pl twój postęp w grze zostanie zapisany automatycznie. Zagraj

Opis


                             .::Witam::.

Kilka zdań o mnie ? Nie cierpie ludzi fałszywych i pustych. Kocham rysować , staram sie dostac do liceum plastycznego w bydgoszczy. Najwiecej to dodaje filmików, kiedyś gry ale teraz gry w internecie mnie nudzą. Moje ulubione to komputerowe czyli ,np. Skyrim, seria Mass effect i Assassin creed ,Remember me i Borderlands 2. Słucham różne piosenki jakie mi wpadną w ucho ale preferuje skillet, Halestorm, Florence + The Machine i słucham muzyki filmowe np. z Two steps from hell czy audiomashine.
Oglądam : Gre o tron, The walking dead, glee, How I Met Your Mother, Mlp, Adventure Time, Fullmetal alchemist, Attack on Titan, Blood lad, Hataraku Maou-sama , Sao.


IIIIIII
I     I
I     I
IIIIIII 
I
I
I  olecam http://www.spindrift-comic.com/ ZZZZZZZZ
    ZZZ
   ZZ
  ZZ
ZZZZZZZZ apraszam na DA z moimi pracami http://nati789.deviantart.com/


Aktywność użytkownika

Podgląd aktywności użytkowników (stream) został chwilowo wyłączony.

Ostatnie komentarze


Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się w 30 sekund!


Logowanie