Kara za Zdradę ...

Aby obejrzeć wpisz rok urodzenia

zapamiętaj moje ustawienie

Strona została uznana przez użytkowników lub administratora za zawierającą treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat). Strony te zawierać mogą w szczególności treści o tematyce erotycznej, a także treści drastyczne lub inne przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich. Decydując się na zapoznanie z treścią tej strony, czynisz to na własną odpowiedzialność. Korzystanie ze stron zawierających treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich następuje na ryzyko osoby decydującej się zapoznać z takimi treściami.

Odblokuj dostęp do 10476 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar

Video edytował sam Witkacy, a że z muzyką Witkacy ma tyły, dobór muzyki do video wstawił sam Truth or Lie i to Wszystko i Wnioski Wasze, co poeta miał na myśli?
resztę już wiecie,, że Nie roszczę sobie żadnych praw, film jest Za Darmo i że JA Nic Nie Zarabiam na mojej szlachetnej działalności & blah....blah...blah ... ;) jestem Very Busy ....i zawsze nad czymś pracuję. Pozdrawia Was megaloman, debil, szlachcic i reinkarnacja samego Witkacego z wszystkimi chorobami psychicznymi, Kumaty Kumacior Zdobywca C-666 ;) Trzeba dużo spać i śnić ;))) co nie spełniło się w życiu może spełni się w snach.

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 10476 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Kara za Zdradę ...
Najlepsze komentarze
Truth_or_Lie 2022-02-05 17:07:13 +6
Do wojny z Rosją USA i jego "przyjaciele" muszą się przygotować, bo to nie Jugosławia, Irak ( na Irak USA przygotowywało się Dwa lata. Hitler Sześć lat, dzięki wielkiej pomocy od strony USA) Wiosna arabska poszła za łatwo, wojna w Syrii nadal trwa, ale już nie na taką skalę, Saudowie uzbrojeni przez USA walczą z Jemenem, Izrael uzbrojony przez USA trzyma za mordę Palestyńczyków) Rosja to poważny przeciwnik, więc przygotowania trwają już od 2014 roku, aż po dzień dzisiejszy i nadal będą trwać. Jak Historia nam podpowiada, gdzie USA army, tam Wojna, to nie musi być ani dzisiaj, ani Jutro. Należy szukać jak najwięcej "przyjaciół" zbierać wojsko wraz ze sprzętem obronnym i czekać na okazję=prowokację, pretekst, czyli biała flaga np. atak na ukraińską radiostację, USA już nawet Wie jakie będą rosyjskie prowokacje, no cóż z tego względu, że ja mam hooya do powiedzenia w tym temacie, zamieniam się w obserwatora i widza. Pozdrawiam ;) Odpowiedz
Truth_or_Lie 2022-02-05 17:38:04 +5
@anonim58: aby tylko był internet ;) Dzięki i Pozdrawiam, Trzymaj się ZDROWO! ;) Odpowiedz
avatar
anonim58 (*.*.161.58) 2022-02-05 17:27:43 +4
@Truth_or_Lie: tak samo to widzę :( Odpowiedz
Pokaż wszystkie odpowiedzi [2]
Truth_or_Lie 2022-02-05 17:59:26 +5
To video powinno być w 1080p. Odpowiedz
avatar
anonim210 (*.*.122.210) 2022-04-21 20:00:54 0
niestety kolejna wojna nie bedzie juz jak dwie poprzednie nigdy. jest bron nuklearna . kazdy bogty kraj ma ich setki . to co sie teraz dzieje to tylko małe zapałki które moga wzniecic ogien. az do zniszczenia wszystkiego. odkad USA zdecydowało sie wykozystac dwie Nagasaki Hiroszima plus wypadek w Czarnobylu . tylko strach nie pozwala mocarstwom ich uzyc . ale wszystko jest do czasu. czyz jedna zapałka nie potrafi wzniecic ognia? oby nie pozdrawiam Odpowiedz
Truth_or_Lie 2022-04-21 21:57:46 0
@anonim210: Sorry, ale po "oby nie" nie dałeś przecinka i źle zrozumiałem. Przepraszam i Pozdrawiam ;) Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Logowanie