Europa: Ostatnia bitwa - część druga
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 14483 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar

Czy nigdy nie byliście przynajmniej ciekawi, jaka jest druga strona historii II wojny światowej?

Od połowy XX wieku świat słyszał tylko jedną stronę tej najstraszliwszej wojny w historii ludzkości. W ciągu tych siedemdziesięciu pięciu lat, które minęły, słyszano tylko jedną narrację o tym wielkim konflikcie. Ta nazbyt uproszczona narracja całkowicie ignoruje poprzednie dekady krytycznej historii prowadzącej do drugiej wojny światowej, ignoruje istotne informacje z lat wojny i jawnie fabrykuje kłamstwo za kłamstwem.

Żyjemy dziś w świecie zwycięzców tamtej wojny i bez obiektywnego, racjonalnego i wyważonego spojrzenia na naszą historię jesteśmy skazani na powtórzenie błędów. Po drugiej wojnie światowej zwycięzcy wojny nie tylko pisali nasze podręczniki do historii, infiltrowali nasze media i edukację publiczną, ale nawet posunęli się do kryminalizacji zwykłego kwestionowania ortodoksji oficjalnej historii. Prawda jest taka, że nasz dzisiejszy świat można zrozumieć jedynie poprzez właściwe zrozumienie II wojny światowej, jej architektów i konfliktów pomiędzy globalizmem a nacjonalizmem. Pomiędzy starym i nowym porządkiem świata. Tradycją i postępowością.

Dzień w dzień powojenna propaganda była wbijana w umysły trzech kolejnych pokoleń. Każde medium masowej indoktrynacji zostało zaprzęgnięte do zadania wyszkolenia posłusznych mas, jaki powinien być właściwy i akceptowalny pogląd na to wydarzenie. Środowisko akademickie, media informacyjne, edukacja publiczna, wydawnictwa książkowe, telewizyjne filmy dokumentalne, filmy hollywoodzkie i politycy każdego pokroju śpiewają tę samą pieśń.

Z bardzo dobrych powodów, większość ludzi nie ufa już mediom głównego nurtu. Oficjalną historię słyszeliście już miliony razy.

Ten nowy epicki dokument daje przegląd tego, jak kształtowała się Europa w historii współczesnej. Znajdziesz w nim tajną historię, w której znajdziesz prawdziwe przyczyny wydarzeń. Obejrzyj ten serial i odkryj prawdziwe przyczyny wybuchu II wojny światowej. Zabierze Cię na epicką linię czasu, która przeniesie Cię w przeszłość i poprowadzi Cię w podróż przez rewolucję bolszewicką, komunistyczne próby przejęcia władzy w Niemczech, hiperinflację w czasach Republiki Weimarskiej, powszechne bezrobocie i nędzę, dojście Adolfa Hitlera do władzy, pierwszą i drugą wojnę światową - aż do współczesnego świata. Przedstawia prawdziwe wydarzenia historyczne, które doprowadziły do światowej katastrofy znanej jako druga wojna światowa, a także jej następstwa.

Bądźcie jednak ostrzeżeni, wasz światopogląd już nigdy nie będzie taki sam.

PRAWDA NIE BOI SIĘ ŚLEDZTWA.

pokaż cały opis
5.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 14483 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Europa: Ostatnia bitwa - część druga
Najlepsze komentarze
avatar
anonim8 (*.*.12.8) 2023-11-12 11:52:45 0
Te napisy są opóźnione w pewnym momeńcie o 10 minut Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie