Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 14647 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: fxmagcda
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2021-04-16

Debata prowadzona przez Dawida Augustyna, redaktora naczelnego Magazynu Inwestor miała miejsce na konferencji Invest Cuffs.

Dołącz do Akademii Inwestora https://www.fxmag.pl/akademia
Prenumeruj Magazyn Inwestor https://www.fxmag.pl/prenumerata
Dołącz do naszej grupy na FB: https://www.fxmag.pl/pod-korek

Uczestnicy debaty:
Marek Rogalski, Główny Analityk walutowy DM BOŚ
Przemysław Kwiecień, Główny Ekonomista XTB
Konrad Białas, Główny Ekonomista TMS
Łukasz Wardyn, Dyrektor Europa Wschodnia CMC Markets
Konrad Wieczorek, Analityk InstaForex

Pytania:
1. Od ponad roku jak mantra powtarzane jest sformułowanie - giełdy oderwały się od gospodarki. Czy rzeczywiście to na giełdę powinniśmy spoglądać jak na barometr gospodarczy?
2. Jesteśmy na najwyższych poziomach w przypadku amerykańskich indeksów. Nasdaq przełamał barierę 14 tys. pkt. Indeks S&P500 ponad 4100 pkt. Jak długo giełdy w USA będą w stanie utrzymać tendencję wzrostową?
3. Jeżeli ktoś się nie załapał na hossę na amerykańskim parkiecie to czy powinien szukać okazji na rynkach wschodzących? Na który rynek wschodzący warto postawić swój kapitał?
4. Jakich symptomów przegrzania rynku powinniśmy oczekiwać? Co może stanowić dla inwestora komunikat, że rynki są zbyt wysoko i lada moment pojawić się może rynkowa bessa?

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny, a poszczególne wideo są wyrazem osobistych poglądów ich autorów.
Portal FXMAG oraz kanał FXMAG na portalu YouTube ani w całości ani w części nie stanowi rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Zawarte w serwisie i na portalu YouTube treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. Od 74% do 89% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty twoich pieniędzy.

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, oferty publicznej w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych (Dz. U. z 2005 r., Nr 184, poz. 1539, z późn. zm.), jak również nie stanowi rekomendacji inwestycyjnej w rozumieniu rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Nie stanowi również oferty inwestycyjnej, oferty świadczenia usług inwestycyjnych ani świadczenia usług w zakresie pomocy prawnej. Opinie wyrażone w niniejszym materiał dotyczące spółki oraz instrumentów finansowych nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 14647 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Rynki rozwinięte czy rozwijające się? Na który rynek warto postawić swój kapitał | Debata
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie