Naród was rozliczy ! 300 tysięcy świadomych OKOPZN powstrzyma degenerację państwa polskiego !
Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 12430 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar

Strony https://www.facebook.com/okopzn https://vk.com/okopzn
Wsparcie dla naszej działalności:
Obywatelski Komitet Obrony Polskich Zasobów Naturalnych ( PKO BP S.A. )
51 1020 2498 0000 8702 0729 0556
Tytuł wpłaty dowolnej kwoty: DAROWIZNA
Przelew z zagranicy:
IBAN PL51 1020 2498 0000 8702 0729 0556 (SWIFT : BPKOPLPW )
Komunikat OKOPZN - https://photos.app.goo.gl/NdmA3GAMgTs7rTUFA

PERFIDNY PLAN Z WYKORZYSTANIEM SAMYCH GÓRNIKÓW SIĘ DOMYKA, to co wydaje się zbawienne dziś, za chwilę będzie przekleństwem. Wcześniejsze emerytury i odprawy, na które dali się nabrać górnicy, niedługo będą niewiele warte, trzeba będzie dorobić aby przetrwać. Ten perfidny plan zostanie obnażony, ale będzie już za późno! Kopalni na Górnym Śląsku już nie będzie!
Do tak misternie zaplanowanej likwidacji wykorzystano w perfidny sposób nawet samych górników. Niektórzy z Nich chcą sami aby likwidowano kopalnie, bo załapią się na wcześniejszą emeryturę. Również sami będą odchodzić z górnictwa, bo zarobki mają takie jak kasjerki w markecie. Nie trzeba nic robić, a górnicy sami będą znikać z górnictwa! Obecnie do tego dochodzą szykany wobec górników, jak Im się coś nie podoba, są przenoszeni na inne kopalnie, tydzień na jednej, następny tydzień na innej, i jak najdalej od miejsca zamieszkania. Prokuratura i CBA nie podejmuje spraw związanych z górnictwem, mimo oczywistych dowodów na przestępstwa. Prawo jest dla wybranej grupy ludzi...Przygotowano nawet ustawę dla liderów związkowych i zaliczają Im pracę w ZZ jako pracę na dole! Kto ma walczyć o kopalnie i złoża węgla warte być może ponad 200 bilionów złotych! Doskonale przygotowany plan wszedł w fazę końcową, nie zostanie ani jedna kopalnia na Górnym Śląsku!
Wprowadzenie Nowe Modelu Biznesowego na jednej z kopalń, z poparciem samych górników, pozwoliłoby wypracować program od ściany po sprzedaż węgla w wykluczeniem wszelkich patologii i ludzi żerujących na kopalniach. Wroga polityka wobec polskiego węgla zbiera żniwo, likwiduje się powoli tą gałąź przemysłu już od 1989 roku.
NA CO JESZCZE CZEKACIE ! Ile razy jeszcze musicie usłyszeć, że jest źle, że musicie zaciskać pasa, bo kryzys ! Ile razy musicie odmawiać dzieciom i sobie wszystkiego !
POLSKA POD WZGLĘDEM SUROWCOWYM JEST NAJBOGATSZYM KRAJEM EUROPY CZYLI TO MY POLACY JESTEŚMY WŁAŚCICIELAMI ZASOBÓW i BĘDZIEMY Z TEGO KORZYSTAĆ !
UPOWAŻNIJ EKSPERTÓW OKOPZN DO REPREZENTOWANIA TWOICH INTERESÓW - ZOSTAŃ CZŁONKIEM NASZEGO STOWARZYSZENIA, UPOWAŻNIJ NAS DO DZIAŁANIA W IMIENIU TWOJEJ WŁASNOŚCI - 300 TYSIĘCY ŚWIADOMYCH POLAKÓW w OKOPZN wprowadzi delegację równą urzędnikom i związkowcom. Uczyń to natychmiast, nasz świat, nasza własność jest wtłaczana teraz w szpony obcych kapitałów ! OKOPZN jest gotowy do walki o naszą własność i godne życie w Polsce.

Tytuł oryginału z 28 09 2017: Niemcy chcą się dobrać do naszego węgla
Źródło i kanał obecnie: KikiKrzysztof - Wojna z lewactwem https://www.cda.pl/video/176330803/vfilm
VKontakte https://vk.com/video-192248684_456239037

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 12430 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Naród was rozliczy ! 300 tysięcy świadomych OKOPZN powstrzyma degenerację państwa polskiego !
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie