Jechać Vojtyłę Kapitalistów , Stany i Solidaruchów , Komuno wróć Było wtedy Lepiej !
Odpowiedz
anonim160(*.*.27.160)2026-04-24 07:52:24+4
@anonim158: A teraz przez takich zbrodniarzy jak Wojtyła , Regan , , Solidaruchy , Bolki mamy nieludzki Kapitalizm , Biedę , Bezrobocie i Wyzysk . Chwała po wsze czasy Socjalizmowi i tym , którzy za Niego walczyli , Precz z Religiami , Wojtyłą , USA , Szwabami , Banderowcami , Żydami też , Śmierć Kapitalistycznemu Systemowi , PRLu Wróć !!!!!
Odpowiedz
anonim49(*.*.210.49) 2023-10-04 01:11:13+13
Po 1 Nieda sie nieryczeć przy tym Po 2 jak można mówić takie rzeczy gdyby nie on dziś po rusku byście gadali towarzysze. Dał ludziom to czego ludzie najbardziej potrzebowali w mrocznych czasach ale i po dziś potrzebują Nadzieje! Już rozumiem dlaczego ludzie piszą takie bzdety jak wy. Pod swoim kontem na facebooku ze swoim imieniem i nazwiskiem prawdziwym napiszcie a niebędziecie tchórzami a głupcami a jeśli zobaczycie to i zdania niezmienicie wtedy jesteście poprostu podli Jan paweł 2 był człowiekiem którego szanowała większość świata i nawet jak jesteś ateistą czy muzułmaninem i tak nieda sie go nieszanować i niepodziwiać
Odpowiedz
anonim63(*.*.247.63)2025-02-27 08:13:37+3
@anonim49: Tu wychodzi przysłowiowe ,,polskie piekiełko,, wielka szkoda że historia ogóla a szczególnie dotycząca Kościoła jest tak mało znzna a wrecz nieznana .Przez setki lat Kościół miał olbrzymie ..... zachwiania ,byli papieże dosyć ,,orginalni , o innych zwierzchnikach nie wspomnę ,to NASZ papież w tym zestawieniu wypada całkiem dobrze .Tysiące znawców i ekspertów napisało olbrzymią ilość rozpraw ,książek to nie ma nawet szans aby dyskutować ,podważać ich opinie , całkiem różne opinie ,ale to nie czas i miejsce aby rozpisywać się na tak ważny temat.Reasumując ,nie zgadzam się z krytyką śp.Wojtyły ,jak nie zgadzam się z krytyką śp.Jana Pawła II.
Odpowiedz
anonim144(*.*.250.144)2024-07-02 09:56:20+3
@anonim49: mroczne czasy były bo wszyscy bimber chlali
Odpowiedz
Brakowało mu kilku cech bycia człowiekiem takich jak empatia czy uczciwość , do jego największych osiągnięć można zaliczyć pomnażanie majątku Watykanu , produkcja świętych i świadome krycie zboczeńców w sutannach . Twierdzenie że jakoby obalił komunizm jest dobrą pożywka dla idiotów
Odpowiedz
anonim9(*.*.206.9)2026-04-23 23:22:000
@anonim142: Według ciebie Wałęsa obalił :D Tuskowy czopie...
Odpowiedz
anonim144(*.*.250.144) 2024-07-02 09:55:16+7
oszołom żonaty zaprzaniec trojkę dzieci ma spytajcie Dziwisza
Odpowiedz
Nawet jak jesteś nastolatkiem i twierdzisz tak bo jest to teraz modne to jest mnóstwo innych tematów i osób do nieszanowania. Jeśli natomiast myślisz że masz wolność słowa i jesteś ateistą to masz takie prawo kłamać zniewarzać oczerniać i wyładowywać swoje emocje i poglądy lecz wiedz że faktycznie jeśli boga niema to jesteś tylko podłym nieczłowiekiem Ale jeśli jest to jest też odpowiedzialność
Odpowiedz
Bestia z Wadowic, a te matoły polskie wiedziały jaką krzywdę zrobił dzieciom dlatego tak szybko chcieli go obwołać świętym. Głupi i durny naród
Odpowiedz
anonim189(*.*.23.189) 2023-10-18 10:20:23+3
anonim151 widać że dużo zła masz w sobie że tak mówisz niech Bóg ci wybaczy że w ogóle to powiedziałeś . Takiego Papieża już z nami nie będzie człowiek który dużo zrobił żeby naród był jednością teraz naród jest podzielony na dwie cześć . ZAWSZE BĘDZIE W NASZYCH SERCACH I PANIĘCI JAN PAWEŁ II KAROL WOJTYŁA
anonim151 A TY SIĘ UGRYZ W JĘZYK NASTEPNYM RAZEM ZOSTAW DLA SIEBIE SWOJE MYŚLI OK JESTEŚ NIKIM PORÓWNANIU Z PAPIEŻEM
JAN PAWEŁ 2 KAROL WOJTYŁA NASZ KOCHANY PAPIEŻ I POLAK .ZAWSZE BĘDZIE W NASZYCH SERCACH I PAMIĘCI . JEŚLI KTOŚ JEST ZŁAŚLIWY I MÓWI ZŁE RZECZY O NASZYM PAPIEŻU NIECH SIĘ UJAWNI A NIE W CZACIE W KTÓRYM JEST ANOWANY POKAŚCIE SIĘ NIECH PODA SWE IMIĘ I NAZWISKO
Odpowiedz
niektórym przydałby sie powrót do przeszłosci jak mozna wypisywac takie słowa do człowieka który wyleczył swiat z komuny niestety w mediach takich gdzie prawda jest przez cała dobe jest mnóstwo ludzi którzy z nim walczyli dlatego dzis go próbuja zochydzic jednak im sie nie uda super film prawdziwa historia
Odpowiedz
Jak czytam komentarze typu "był obrońcą pedofili" współczuje naprawdę ich autorom .To mnie i wielu innym działa na nerwy ,hańbią pamięć papieża mimo że nie są w 100% pewni tego co gdzieś przeczytali ,usłyszeli .tak łatwo w dzisiejszych czasach oceniać drugiego człowieka po tym co się zobaczyło w Internecie na ich temat wstyd. W dzisiejszych czasach wielu ludzi to co zobaczą w mediach łykają jak młody pelikan.
Odpowiedz